reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

Dla mnie właśnie dziwne, że tak jakby narzucają nam trzeci raz ...5.04 się dowiem wszystkiego, ehh nie mam na to wszystko siły, ale póki nadzieja walczymy
 
reklama
Zrobiłam wczoraj betę 128 😁 jutro idę zobaczyć na drugi test czy dalej rośnie ;) Ale boje się jeszcze cieszyć. Usg dopiero za 3 tygodnie .niespodziewałam sie, ze za 1 razem sie uda, także dziewczyny nie poddawajcie się !! ❤️
a wizyta za 3 tygodnie to będzie już serduszkowa ?
strasznie pozno mi sie wydaje jako pierwsza wizyta USG ale pewnie wcześniej nic nie będzie widac :)
 
Dziewczyny rozmawialam z moją opiekunka w klinice, opowiedziałam jej o naszym niezadowoleniu i trochę anonimowym podchodzeniu, zmianie lekarzy caly czas , bo nasz prowadzący nie ma czasu, powiedziałam że chcę odpocząć, jak i również chciałam podpytać o in vitro tak jak pisałam wcześniej, co nieco się dowiedzieć, bo totalnie nie mam pojęcia, powiedziala że wg praw ustalonych odgórnie to przed in vitro trzeba podejść do 3 inseminacji ?? Słyszałyście o tym ? My jesteśmy umówieni na 5.04 z Panią Doktor porozmawiać jak ona to dalej widzi ? Myslalam również o badaniach genetycznych? Czy któraś z Was myślała o tym lub je miała? Jeśli wyniki mamy książkowe to może spróbować by genetycznych? Czuję się mało zaopiekowana przez moją klinikę...
Cześć! Nie wiem, niestety, jakie są zasady w Polsce... Ja z kolei we Francji teoretycznie już nie mam prawa do inseminacji w państwowej klinice niepłodności, ze względu na wiek. Wykonuje je więc mój "zwykły" ginekolog. Co do badań genetycznych - zlecono nam kariotypy przed zakwalifikowaniem się do in vitro, wyniku nie dostaliśmy bezpośrednio, ale wg lekarza są w porządku... Co do zaopiekowania to jest ono tutaj minimalne... ale nic za to nie płacimy.. :-/
 
Hej Beta rośnie dzisiaj 325 😁 jakoś chyba to jeszcze wszystko do mnie nie dociera 🙈tylko niedługo kończy mi się duphaston a lekarka nic nie odpisuje ;/ zastanawiam się czy nie znaleźć już innego lekarza i iść do niego szybciej niż za 3 tygodnie, ale faktycznie może będzie za wcześnie ?
Z tego co mi lekarz powiedział to jak beta jest pozytywne to trzeba dalej brać Duphostan ponieważ lozyszko zaczyna go wytwarzać około 12 tygodnia
 
Z tego co mi lekarz powiedział to jak beta jest pozytywne to trzeba dalej brać Duphostan ponieważ lozyszko zaczyna go wytwarzać około 12 tygodnia
Tak mi tez przed inseminacja dała karteczkę z informacja, ze jeśli będę w ciazy to mam dalej brać, tylko napisałam do niej maila ze kończą mi się tabletki i czy może receptę wypisać i narazie cisza, wystarczy mi jeszcze na 4 dni :/
 
reklama
Do góry