reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczyny rozmawialam z moją opiekunka w klinice, opowiedziałam jej o naszym niezadowoleniu i trochę anonimowym podchodzeniu, zmianie lekarzy caly czas , bo nasz prowadzący nie ma czasu, powiedziałam że chcę odpocząć, jak i również chciałam podpytać o in vitro tak jak pisałam wcześniej, co nieco się dowiedzieć, bo totalnie nie mam pojęcia, powiedziala że wg praw ustalonych odgórnie to przed in vitro trzeba podejść do 3 inseminacji ?? Słyszałyście o tym ? My jesteśmy umówieni na 5.04 z Panią Doktor porozmawiać jak ona to dalej widzi ? Myslalam również o badaniach genetycznych? Czy któraś z Was myślała o tym lub je miała? Jeśli wyniki mamy książkowe to może spróbować by genetycznych? Czuję się mało zaopiekowana przez moją klinikę...
 
Dziewczyny rozmawialam z moją opiekunka w klinice, opowiedziałam jej o naszym niezadowoleniu i trochę anonimowym podchodzeniu, zmianie lekarzy caly czas , bo nasz prowadzący nie ma czasu, powiedziałam że chcę odpocząć, jak i również chciałam podpytać o in vitro tak jak pisałam wcześniej, co nieco się dowiedzieć, bo totalnie nie mam pojęcia, powiedziala że wg praw ustalonych odgórnie to przed in vitro trzeba podejść do 3 inseminacji ?? Słyszałyście o tym ? My jesteśmy umówieni na 5.04 z Panią Doktor porozmawiać jak ona to dalej widzi ? Myslalam również o badaniach genetycznych? Czy któraś z Was myślała o tym lub je miała? Jeśli wyniki mamy książkowe to może spróbować by genetycznych? Czuję się mało zaopiekowana przez moją klinikę...
z tego co wiem to kiedy kliniki zalecaly podchodzic do iui 6 razy max a pozniej in vitro ale zostalo to wycofane i wydaje mi ze nie ma teraz okreslonej ilosci iui.
co do badan to u nas problem jest z morfologia nasienia takze nie robilismy zadnych badan genetycznych, czytam rowniez forum o in vitro i duzo osob tam bada genetyke i immunologie
 
Ja tez się nie znam ale wydaje mi się, ze do invitro chyba są wymagane i robi się jakieś badania genetyczne
wszystko zalezy od kliniki, znam pare gdzie wszystkie badania u kobiety i mezczyzny byly ok, nasienie bylo wreczy wychwalane przez klinike a para mimo wszystko nie mogla zajsc w ciaze, podchodzili do dwoch iui ktore zakonczyly sie niepowodzeniem i zadecydowali on in vitro, nie robili dodatkowych badan pierwsze iv zakończone sukcesem aktualnie 4 miesiąc ciąży
 
Zrobiłam wczoraj betę 128 😁 jutro idę zobaczyć na drugi test czy dalej rośnie ;) Ale boje się jeszcze cieszyć. Usg dopiero za 3 tygodnie .niespodziewałam sie, ze za 1 razem sie uda, także dziewczyny nie poddawajcie się !! ❤️
Bardzo się cieszę, dajesz nadzieję że jednak może się udać 🙂
Możesz przypomnieć z jakiego powodu podchodziliście do iui?
 
reklama
Do góry