reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

Kochane dostałam okres, spóźnił się znowu 2 dni :) nie jest mi przykro już to najważniejsze, jutro będę dzwonić do Kliniki i dowiem się co nieco o in vitro, bo do następnej inseminacji już nie podchodzę, spróbowałam nie udało się, narazie zrobimy sobie 2 miesięczna przerwę czy 3, muszę odpocząć finansowo od tego wszystkiego, badania mamy ważne do lipca :) tak więc będę z Wami może już nie tak aktywnie , ale będę pozdrawiam Was i trzymam za Was kciuki buziaczki 🥰😘😘😘
Ty tez się trzymaj, odpoczywaj i wszystkiego dobrego 😘
 
reklama
No nie wiem właśnie chyba jakoś się boje, ze zaraz dostanę okres, lekarka mi mówiła żebym zrobiła betę 30 marca ;p
Ja Ci powiem, że jak się czuję na okres to go dostaję:( ja nawet dzisiaj powiedzialam mężowi w drodze do domu, że jak przyjedziemy będzie okres I był , zazwyczaj dzień przed płacze i jestem nerwowa, jak dostaję okres to mija wszystko 😁 pamiętaj nawet jeśli by się nie udało to nie wolno się załamywać, ale coś czuję że testy Cię nie kłamią 😊
 
Ja Ci powiem, że jak się czuję na okres to go dostaję:( ja nawet dzisiaj powiedzialam mężowi w drodze do domu, że jak przyjedziemy będzie okres I był , zazwyczaj dzień przed płacze i jestem nerwowa, jak dostaję okres to mija wszystko 😁 pamiętaj nawet jeśli by się nie udało to nie wolno się załamywać, ale coś czuję że testy Cię nie kłamią 😊
Dzieki ❤️Wiesz ja czułam przez jeden dzień tak jak bym miała dostać ale na drugi dzień nic, a teraz boli mnie czasem podbrzusze. No i ogolnie chyba już tydzień bolą mnie same sutki, przy okresie bolały mnie całe piersi, trochę inaczej ale nie wiem z jednej strony już się cieszę ale z drugiej dopuszczam do siebie myśl, że zaraz pęknie to wszystko jak bańka. Ty tez się nie poddawaj, odpocznij czasami jest tak, że jak się odpuści to wtedy pyk i jest 😁
 
Ooo będziemy testować w tym samym czasie ;) co brałaś na pekniecie?
Otrivell ale nie pamiętam jak dobrze się to piszę hehe. Powiem szczerze , że to była najgorsza iui bo nigdy nic nie czułam a teraz dr chciał zrobić jak najgłębiej i tak mnie to zabolało,że na fotelu podskoczyłam i krzyknęłam. W ogole jakoś też tak długo wpuszczała i kręciła tam jakiś koszmar był
 
reklama
Do góry