reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
W sensie, że nie mamy czasu czekać na poprawę nasienia. Po 4 mcsch nieudanych prób zrobiliśmy badania i zgłosiliśmy się do kliniki.
 
Hej , jak się czułaś po insyminacji ?
Za 1 razem bolał mnie brzuch przez kilka dni po, za drugim pobolewał mnie już od stymulacji i potem też miałam skurcze cały czas. W tym miesiącu kompletnie nic mi nie dolega.
Dzisiaj miałam na dwóch nie pękniętych pęcherzykach, wczoraj o 7 robiłam zastrzyk.
Gdzie się leczysz we Wrocławiu? Bo ja w Invimed.
 
Lekarz powiedział, że jak jest dobra wentylacja to nie ma problemu🙂 więc nie czekałam i od razu się umówiłam.
Aaa, bo ja to robię sama... i nie mogę się doszukać info o farbach, która na pewno jest bez amoniaku... Może uderzę do sklepu Bio... Albo zaczekam do połowy czerwca. Wtedy test pewnie będzie negatywny i będę mogła robić wszystko 😕
 
reklama
Za 1 razem bolał mnie brzuch przez kilka dni po, za drugim pobolewał mnie już od stymulacji i potem też miałam skurcze cały czas. W tym miesiącu kompletnie nic mi nie dolega.
Dzisiaj miałam na dwóch nie pękniętych pęcherzykach, wczoraj o 7 robiłam zastrzyk.
Gdzie się leczysz we Wrocławiu? Bo ja w Invimed.
u mnie po pierwszych dwoch iui kompletnie nic nie bylo, teraz przy trzeciej lekko plamilam juz przy wyciąganiu wziernika i do dwoch dni bolaly mnie jajniki ale to moze dlatego ze miałam dwa pęcherzyki.
U mnie jutro mija tydzien od iui i jak na poczatku cieszylam sie ze mam dwa jajeczka o tyle zaczynam watpic w udanie sie trzeciej iui
 
Do góry