reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Ja przy żadnej nic nie czułam, przy trzeciej też krwawiłam po zabiegu a poza tym nic. Ja się nakręciłam że tym razem się uda wiem że to źle i pewnie mocno się rozczaruje
Ja też się nastawiłam na sukces pewnie dlatego że przed iui okazało się że mam dwa pęcherzyki, więc jest to wieksza szansa na sukces :) ale czym bliżej bety to mam coraz bardziej mieszane uczucia
 
Cześć wszystkim! Jestem po monitoringu i w czwartek podchodzę do trzeciej iui... na absolutnym luzie szczerze mówiąc, bo i tak się szykuję do in vitro. Mam tyle do zrobienia w tym miesiącu, że nawet nie będę mieć czasu na rozmyślania i gdybania. Chyba sobie nastawię jakiś alarm, żeby o teście pamiętać...
 
reklama
Cześć wszystkim! Jestem po monitoringu i w czwartek podchodzę do trzeciej iui... na absolutnym luzie szczerze mówiąc, bo i tak się szykuję do in vitro. Mam tyle do zrobienia w tym miesiącu, że nawet nie będę mieć czasu na rozmyślania i gdybania. Chyba sobie nastawię jakiś alarm, żeby o teście pamiętać...
Trzymam kciuki za pozytywy test ✊🏻😊
 
Do góry