reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi odnośnie inseminacji : ile trwa procedura od czasu przyjścia do kliniki do inseminacji ? Drugie pytanie jak jest brany pod uwagę wynik wymazu ? Mam od X lat w wymazach bakterie e-coli ale ona nie daje objawów, aplikuje sobie często lactovaginal. Mój gin mówi ze jest to nosicielstwo i on nie będzie tego leczył bo szkoda tłuc florę na darmo. Nie było to przeciwwskazaniem do badania drożności jajowodów bo mówili ze e-coli już ze mną raczej zostanie i nie jest to bakteria aktywna tylko jestem jej nosicielem. Miałam kilka podejść do leczenia w przeszłości nawet zastrzykami z gentamycyny ale ona bezkobjawowo jest i koniec faktycznie nie do ruszenia. Czy w przypadku obecności tej bakterii w wymazie jest to jakieś przeciwwskazanie do inseminacji ? Gin mówił ze to nie przeszkadza w staraniach, ze co druga ma e coli a świat dalej istnieje o się mnoży…
 
Dziewczyny powiedzcie mi odnośnie inseminacji : ile trwa procedura od czasu przyjścia do kliniki do inseminacji ? Drugie pytanie jak jest brany pod uwagę wynik wymazu ? Mam od X lat w wymazach bakterie e-coli ale ona nie daje objawów, aplikuje sobie często lactovaginal. Mój gin mówi ze jest to nosicielstwo i on nie będzie tego leczył bo szkoda tłuc florę na darmo. Nie było to przeciwwskazaniem do badania drożności jajowodów bo mówili ze e-coli już ze mną raczej zostanie i nie jest to bakteria aktywna tylko jestem jej nosicielem. Miałam kilka podejść do leczenia w przeszłości nawet zastrzykami z gentamycyny ale ona bezkobjawowo jest i koniec faktycznie nie do ruszenia. Czy w przypadku obecności tej bakterii w wymazie jest to jakieś przeciwwskazanie do inseminacji ? Gin mówił ze to nie przeszkadza w staraniach, ze co druga ma e coli a świat dalej istnieje o się mnoży…
Cześć, co do procedur niewiele Ci pomogę, ale sama nie miałam badania na e-coli w wymazie...
 
Dziewczyny powiedzcie mi odnośnie inseminacji : ile trwa procedura od czasu przyjścia do kliniki do inseminacji ? Drugie pytanie jak jest brany pod uwagę wynik wymazu ? Mam od X lat w wymazach bakterie e-coli ale ona nie daje objawów, aplikuje sobie często lactovaginal. Mój gin mówi ze jest to nosicielstwo i on nie będzie tego leczył bo szkoda tłuc florę na darmo. Nie było to przeciwwskazaniem do badania drożności jajowodów bo mówili ze e-coli już ze mną raczej zostanie i nie jest to bakteria aktywna tylko jestem jej nosicielem. Miałam kilka podejść do leczenia w przeszłości nawet zastrzykami z gentamycyny ale ona bezkobjawowo jest i koniec faktycznie nie do ruszenia. Czy w przypadku obecności tej bakterii w wymazie jest to jakieś przeciwwskazanie do inseminacji ? Gin mówił ze to nie przeszkadza w staraniach, ze co druga ma e coli a świat dalej istnieje o się mnoży…
Pytasz o czas w dzień inseminacji czy od pierwszej wizyty w klinice?
Co do bakterii to nie znam odpowiedzi na twoje pytanie
 
Od pierwszej wizyty w klinice ponieważ do tej pory chodzę tylko do ginekologa :)
to juz zalezy od lekarza i od wynikow badan, my do kliniki poszliśmy w grudniu i mielismy juz wczesniej porobione podstawowe badania i wspolnie z lekarzem stwierdzilismy ze do marca bedziemy sie jeszcze starać naturalnie a jak nie wyjdzie to podjedziemy do iui :)
 
reklama
Tak, brak cierpliwości teraz poczekamy do 14 dnia🙂
ja mam na odwort poki nie zrobie testu to jestem spokojna a jak przy pierwszej iui zrobilam test w 12 dniu i wyszedl negatyw to przez nastepnie dwa dni myslalam ze nie wytrzymam do bety chodź stwierdziłam ze jak nic test nie pokazał to nici z iui i miałam racje
 
Do góry