reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

co tam u was słychać dziewczyny ?
u mnie dzisiaj 11 dzien po iui i od wczoraj mam lekkie bóle przedmiesiączkowe a tak poza tym to czuje sie normalnie.
 
reklama
U mnie 9 dzień po, już o niczym innym nie myślę tylko o zrobieniu testu 🙈ja w sobotę chyba też betę zrobię, mam krótkie cykle, w niedzielę powinna być @
co tam u was słychać dziewczyny ?
u mnie dzisiaj 11 dzien po iui i od wczoraj mam lekkie bóle przedmiesiączkowe a tak poza tym to czuje sie normalnie
 
co tam u was słychać dziewczyny ?
u mnie dzisiaj 11 dzien po iui i od wczoraj mam lekkie bóle przedmiesiączkowe a tak poza tym to czuje sie normalnie.
Ja dzisiaj 12 dzień po inseminacji. Wczoraj lekkie krwawienie ale puki co to nie był okres. W poniedziałek ostatni raz brałam crinone a teraz czekam na okres (z nadzieją, że jednak tym razem się nie pojawi). Brak pojawiających się wyprysków na twarzy a zwykle już miałam ich sporo. Większe piersi ale to raczej efekt progesteronu albo tego że w końcu udało mi się trochę przytyć 😉 moja siostra po drugiej inseminacji też miała bóle jak na okres i mówiła że nic z tego - a jednak udało się jej i była w ciąży z bliźniakami (niestety długo się nie cieszyła). Tak więc nie przejmuj się tymi bólami bo jeszcze nic straconego - trzeba mieć nadzieję 😉
 
Ja dzisiaj 12 dzień po inseminacji. Wczoraj lekkie krwawienie ale puki co to nie był okres. W poniedziałek ostatni raz brałam crinone a teraz czekam na okres (z nadzieją, że jednak tym razem się nie pojawi). Brak pojawiających się wyprysków na twarzy a zwykle już miałam ich sporo. Większe piersi ale to raczej efekt progesteronu albo tego że w końcu udało mi się trochę przytyć 😉 moja siostra po drugiej inseminacji też miała bóle jak na okres i mówiła że nic z tego - a jednak udało się jej i była w ciąży z bliźniakami (niestety długo się nie cieszyła). Tak więc nie przejmuj się tymi bólami bo jeszcze nic straconego - trzeba mieć nadzieję 😉
Trzymam kciuki aby miesiączka nie przyszła :)
 
reklama
Do góry