reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Hej dziewczyny, ja wczoraj podeszłam do 3 iui już ostatniej, jeżeli się nie uda to IVF. Rozmawiałam wczoraj z lekarzem o IVF powiedział ze koszt to 12 tys. Z jednej strony dużo a z drugiej strony dziecko jest bezcenne. W głębi duszy mam nadzieje ze jednak się uda ta 3 iui. Wczoraj czułam się dobrze żadnych bóli, dzisiaj natomiast już od rana boli brzuch i jajniki jak na owulacje która odbyła się wczoraj, ledwo chodzę. Bralyscie może L4 po inseminacji ?
Mi nic nie było i nie potrzebowałam l4. Będziemy testować w podobnym terminie 🙂
 
reklama
będziecie korzystać z dofinansowania ?
możesz powiedzieć jaki koszt ivf oszacowali ?

moze do wrzesnia zdazy sie cud i nie będziecie musieli korzystać z ivf :)
Hehehe dofinansowanie pięć tys ale trzeba doliczyć do tego 5400 lub 7600 jeśli biopsja dla zbadania zarodków pgd plus 1 zarodek zbadanie około 2k I jeszcze trzeba doliczyć koszt transferu krio bo u mnie doktor nie zdecyduje się na swiezy, za duże prawdopodobieństwo hiperstymulacji ,czyli około 4 k jeszcze z lekami wizytami po :) więc drogie to przedsięwzięcie 😁
 
Hej dziewczyny, ja wczoraj podeszłam do 3 iui już ostatniej, jeżeli się nie uda to IVF. Rozmawiałam wczoraj z lekarzem o IVF powiedział ze koszt to 12 tys. Z jednej strony dużo a z drugiej strony dziecko jest bezcenne. W głębi duszy mam nadzieje ze jednak się uda ta 3 iui. Wczoraj czułam się dobrze żadnych bóli, dzisiaj natomiast już od rana boli brzuch i jajniki jak na owulacje która odbyła się wczoraj, ledwo chodzę. Bralyscie może L4 po inseminacji ?
Ja nie biorę L4 po UIU, mam ostatnio duży młyn w pracy i mnóstwo przygotowań, ale jak beta wyjdzie pozytywna to się nie zawaham🙂
 
Ja nie biorę L4 po UIU, mam ostatnio duży młyn w pracy i mnóstwo przygotowań, ale jak beta wyjdzie pozytywna to się nie zawaham🙂
Narazie nie wezmę L4 ale mam nadzieje ze ból minie m, bo chodzić nie mogę 🙈 ja jak beta wyjdzie pozytywnie to tez wezmę L4, u mnie trochę inna sytuacja bo jestem na własnej działalności.
 
reklama
Narazie nie wezmę L4 ale mam nadzieje ze ból minie m, bo chodzić nie mogę 🙈 ja jak beta wyjdzie pozytywnie to tez wezmę L4, u mnie trochę inna sytuacja bo jestem na własnej działalności.
ja sie czuje normalnie i tak samo miałam przy pierwszej nieudanej iui, przy tej iui włączył mi sie chyba mechanizm obronny i nie nastawiam sie na sukces coraz ciezej mi wierzyc ze kiedykolwiek będę w ciąży :(
 
Do góry