reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Skontaktowalabym się z opiekunem w Twojej klinice ? Masz takiego ? Ja niestety nie miałam takiego zastrzyku :( nie pomogę , powodzenia jutro 😊😊😊
Nie mam opiekuna w klinice, zrobiłam o 8 rano 🙂czyli będzie jakieś 28h przed iui zobaczymy co z tego będzie bo cała sobotę wieczór odczuwałam kłucie w prawym jajniku więc boję się że i tak już będzie za późno 🤔 do tego się jeszcze martwię ze mnie lekarz nie dopuści, bo moje przeziębienie weszło w wyższa fazę i teraz straciłam głos i mocno kaszle 😕🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Nie mam opiekuna w klinice, zrobiłam o 8 rano 🙂czyli będzie jakieś 28h przed iui zobaczymy co z tego będzie bo cała sobotę wieczór odczuwałam kłucie w prawym jajniku więc boję się że i tak już będzie za późno 🤔 do tego się jeszcze martwię ze mnie lekarz nie dopuści, bo moje przeziębienie weszło w wyższa fazę i teraz straciłam głos i mocno kaszle 😕🤦‍♀️🤦‍♀️
A masz temperaturę?
 
Kochana, gdybym tylko miała ten rozum co teraz po swojej 1szej iui (jestem po nieudanych pięciu)… Życie byłoby łatwiejsze. Mogę Ci podpowiedzieć co pomogło mi się pozbierać, bo byłam w paskudnym stanie po 1szej i trzeciej iui. Mianowicie, porozmawiałam z Panią psycholog, która pomogła mi radzić sobie ze stresem. Najlepiej wydane 120zł za godzinę rozmowy. Byłam na trzech spotkaniach. Ryczałam całą drogę w aucie jadąc na spotkanie, podczas spotkania i wracając. Okazało się, że tego też bardzo potrzebowałam. Polecam dobre winko i chilloucik z facetem, bo wpływu na to nie masz ;*
ja akurta nie przeszlam zle nie udanej pierwszej iui, po prostu coraz ciezej jest mi zobaczyc swiatelko w tunelu. Pewnie to chwilowy kryzys i za kilka dni wszystko wroci do normy :)
 
A masz temperaturę?
Nie mam, umówiłam się rano jeszcze do internisty przebadał mnie płuca czyste stwierdził zapalenie krtani wirusowe więc nie potrzebny antybiotyk 🙂dał syropki i inhalacje.
Jestem już po iui lekarz powiedział że jeśli nie ma nic co powoduje branie antybiotyku i mam płuca czyste to nie widzi przeciwwskazań 🙂więc w sumie dobrze ze poszłam się przebadać wcześniej.
 
Nie mam, umówiłam się rano jeszcze do internisty przebadał mnie płuca czyste stwierdził zapalenie krtani wirusowe więc nie potrzebny antybiotyk 🙂dał syropki i inhalacje.
Jestem już po iui lekarz powiedział że jeśli nie ma nic co powoduje branie antybiotyku i mam płuca czyste to nie widzi przeciwwskazań 🙂więc w sumie dobrze ze poszłam się przebadać wcześniej.
super :)
będziemy testować w podobnym czasie :)
 
Nie mam, umówiłam się rano jeszcze do internisty przebadał mnie płuca czyste stwierdził zapalenie krtani wirusowe więc nie potrzebny antybiotyk 🙂dał syropki i inhalacje.
Jestem już po iui lekarz powiedział że jeśli nie ma nic co powoduje branie antybiotyku i mam płuca czyste to nie widzi przeciwwskazań 🙂więc w sumie dobrze ze poszłam się przebadać wcześniej.
przypomnisz mi które podejście robicie ?
kiedy będziesz testować ?
ja pewnie w 12 dniu test a w 14 beta
 
reklama
Dziewczyny , przenoszę się na forum kto po in vitro, było mi bardzo miło dużo mi pomogłyście, dzięki wam podeszłam do trzeciej iui, trzymam kciuki mocno za wszystkie z osobna ! Buziaki całuję będę tu zaglądać od czasu do czasu ♡♡♡
 
Do góry