reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Dziewczyny , przenoszę się na forum kto po in vitro, było mi bardzo miło dużo mi pomogłyście, dzięki wam podeszłam do trzeciej iui, trzymam kciuki mocno za wszystkie z osobna ! Buziaki całuję będę tu zaglądać od czasu do czasu ♡♡♡
Trzymam kciuki 🤞 ✊ mam nadzieję że in vitro się uda, napisz jak będziesz już podchodzić i czy się udało, wierzę że tak będzie 💪🙂
 
reklama
Dziewczyny , przenoszę się na forum kto po in vitro, było mi bardzo miło dużo mi pomogłyście, dzięki wam podeszłam do trzeciej iui, trzymam kciuki mocno za wszystkie z osobna ! Buziaki całuję będę tu zaglądać od czasu do czasu ♡♡♡
Trzymam kciuki ❤
Zajrzyj do nas od czasu do czasu i napisz co u ciebie słychać :)
 
Dziewczyny , przenoszę się na forum kto po in vitro, było mi bardzo miło dużo mi pomogłyście, dzięki wam podeszłam do trzeciej iui, trzymam kciuki mocno za wszystkie z osobna ! Buziaki całuję będę tu zaglądać od czasu do czasu ♡♡♡
To był krótki, ale intensywny czas spędzony razem:) Daj koniecznie znać jak poszło☺️
 
Dziewczyny, czy po CLO też macie taki apetyt? Ja ciągle szukam jedzenia. Mam taki młyn w pracy i ciągle o jedzeniu myślę😅
 
Jestem po wizycie kwalifikujacej do ivf, narazie ze względu na koszty odwleke to w czasie, nie będę nikogo prosic o pomoc z rodziny, jak ja sobie postawie jakiś cel to wiem że to zrobię, tak mam od zawsze , czasem zamienia się w obsesję ale wolę to niż nic nie robić, myślę że podejdę w sierpniu wrześniu, teraz relaksik i zmiana myślenia pozdrawiam ;* jakbyście miały pytania odnośnie ivf piszcie śmiało prywatnie
 
Jestem po wizycie kwalifikujacej do ivf, narazie ze względu na koszty odwleke to w czasie, nie będę nikogo prosic o pomoc z rodziny, jak ja sobie postawie jakiś cel to wiem że to zrobię, tak mam od zawsze , czasem zamienia się w obsesję ale wolę to niż nic nie robić, myślę że podejdę w sierpniu wrześniu, teraz relaksik i zmiana myślenia pozdrawiam ;* jakbyście miały pytania odnośnie ivf piszcie śmiało prywatnie
To może znowu będziemy razem testować, bo powiedziałam sobie że to moje ostatnie podejście do UIU, a w razie czego zaczynam z IVF.
 
Jestem po wizycie kwalifikujacej do ivf, narazie ze względu na koszty odwleke to w czasie, nie będę nikogo prosic o pomoc z rodziny, jak ja sobie postawie jakiś cel to wiem że to zrobię, tak mam od zawsze , czasem zamienia się w obsesję ale wolę to niż nic nie robić, myślę że podejdę w sierpniu wrześniu, teraz relaksik i zmiana myślenia pozdrawiam ;* jakbyście miały pytania odnośnie ivf piszcie śmiało prywatnie
będziecie korzystać z dofinansowania ?
możesz powiedzieć jaki koszt ivf oszacowali ?

moze do wrzesnia zdazy sie cud i nie będziecie musieli korzystać z ivf :)
 
Hej dziewczyny, ja wczoraj podeszłam do 3 iui już ostatniej, jeżeli się nie uda to IVF. Rozmawiałam wczoraj z lekarzem o IVF powiedział ze koszt to 12 tys. Z jednej strony dużo a z drugiej strony dziecko jest bezcenne. W głębi duszy mam nadzieje ze jednak się uda ta 3 iui. Wczoraj czułam się dobrze żadnych bóli, dzisiaj natomiast już od rana boli brzuch i jajniki jak na owulacje która odbyła się wczoraj, ledwo chodzę. Bralyscie może L4 po inseminacji ?
 
reklama
Hej dziewczyny, ja wczoraj podeszłam do 3 iui już ostatniej, jeżeli się nie uda to IVF. Rozmawiałam wczoraj z lekarzem o IVF powiedział ze koszt to 12 tys. Z jednej strony dużo a z drugiej strony dziecko jest bezcenne. W głębi duszy mam nadzieje ze jednak się uda ta 3 iui. Wczoraj czułam się dobrze żadnych bóli, dzisiaj natomiast już od rana boli brzuch i jajniki jak na owulacje która odbyła się wczoraj, ledwo chodzę. Bralyscie może L4 po inseminacji ?
trzymam kciuki :)
ja po iui czuje sie dobrze i nie biore L4.
 
Do góry