reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was od dłuższego czasu i ogromnie kibicuje :) Wczoraj podchodziliśmy do naszej pierwszej inseminacji. U nas niepłodność idiopatyczna- wszystko ok u mnie i u męża... staramy się od 9.2020 r. Inseminacja odbyła się na cyklu naturalnym. Czekamy na efekty...
Plan jest prosty- 3 iui, jak nie to podchodzimy do ivf. Od marca leczymy się w NOVUM w Warszawie (dr. Zamora).


Trzymajcie kciuki :)
Trzymam bardzo mocno 🙂🙂🙂
 
U mnie dziś 11 dzień robilam test płytkowy jedna kreska a beta z krwi 2.3 moze ovitrelle fałszować?
Jak tam twoja beta sprawdzałaś czy masz przyrost? 😍🤔

Ja dziś powinnam mieć okres ale go nie ma. Pojechałam powtórzyć betę bo moja klinika wymaga badania 14 dni po. Boje się rozczarowania bo się oczytałam na innych forach, że dziewczyny miały 12 dnia po bardzo niska betę ale zawsze była wyższa niż 1 i jednak 14 dnia były mile zaskoczone.
I narobiłam sobie złudnej nadziei, że może i moje 1,42 urośnie ;P

Także jak dostanę dziś okres albo wynik czuje że będzie czarna rozpacz.
 
Ostatnia edycja:
Jak tam twoja beta sprawdzałaś czy masz przyrost? 😍🤔

Ja dziś powinnam mieć okres ale go nie ma. Pojechałam powtórzyć betę bo moja klinika wymaga badania 14 dni po. Boje się rozczarowania bo się oczytałam na innych forach, że dziewczyny miały 12 dnia po bardzo niska betę ale zawsze była wyższa niż 1 i jednak 14 dnia były mile zaskoczone.
I narobiłam sobie złudnej nadziei, że może i moje 1,42 urośnie ;P

Także jak dostanę dziś okres albo wynik czuje że będzie czarna rozpacz.
trzymam kciuki :)
osobiście nie wierze w takie cuda ale czasami cuda sie zdążają :)
ja tez sie bałam rozpaczy po pierwszej nieudanej iui a przeszłam to bardzo łagodnie chyba jestem juz tak przyzwyczajona do nie udanych cykli ze miałam wrażenie jakby to była porażka przy naturalnych staraniach
 
Jak tam twoja beta sprawdzałaś czy masz przyrost? 😍🤔

Ja dziś powinnam mieć okres ale go nie ma. Pojechałam powtórzyć betę bo moja klinika wymaga badania 14 dni po. Boje się rozczarowania bo się oczytałam na innych forach, że dziewczyny miały 12 dnia po bardzo niska betę ale zawsze była wyższa niż 1 i jednak 14 dnia były mile zaskoczone.
I narobiłam sobie złudnej nadziei, że może i moje 1,42 urośnie ;P

Także jak dostanę dziś okres albo wynik czuje że będzie czarna rozpacz.
Odezwij się koniecznie, ale by było jakby się udało!!!! Prawdziwy cud!!! 😍😍😍jesli się nie uda to zobaczysz, że Nie będzie, poboli trochę i przestanie;* u mnie po trzeciej w 10 min doszłam so siebie działaj i walcz
 
Beta 0.78 więc nic z tego ;/ Dzwonię umówić się na wizytę w celu omówienia in vitro. Dzięki za kciuki ;)
U mnie identyczny wynik !!! Po 14 dniach , w poniedziałek z mężem lecimy omówić strategie ale chce jeszcze skończyć remont i ogarnąć trochę organizm , więc pewnie zaczniemy za miesiąc 2 , trzymam kciuki 🥰😊 jak się czujesz psychicznie ???
 
U mnie identyczny wynik !!! Po 14 dniach , w poniedziałek z mężem lecimy omówić strategie ale chce jeszcze skończyć remont i ogarnąć trochę organizm , więc pewnie zaczniemy za miesiąc 2 , trzymam kciuki 🥰😊 jak się czujesz psychicznie ???
Byłam na to po części przygotowana. ;)
Wiesz zero kontroli pęcherzyków przed samą inseminacja i po niej. Szybko wszytsko.

Jeszcze nadzieja w in vitro jak to się nie uda będziemy płakać ;)

Mam w domu szampana i na pewno z niego skorzystam ;P

Wizytę umówiłam na poniedziałek mimo okresu. Podejrzewam że tylko będziemy omawiać jakie badania w pierwszej kolejności wykonać jakie później i przygotowywać się do całego procesu. Więc już nie będę czekać aż mi się okres skończy ;)
 
reklama
Byłam na to po części przygotowana. ;)
Wiesz zero kontroli pęcherzyków przed samą inseminacja i po niej. Szybko wszytsko.

Jeszcze nadzieja w in vitro jak to się nie uda będziemy płakać ;)

Mam w domu szampana i na pewno z niego skorzystam ;P

Wizytę umówiłam na poniedziałek mimo okresu. Podejrzewam że tylko będziemy omawiać jakie badania w pierwszej kolejności wykonać jakie później i przygotowywać się do całego procesu. Więc już nie będę czekać aż mi się okres skończy ;)
Byłam na to po części przygotowana. ;)
Wiesz zero kontroli pęcherzyków przed samą inseminacja i po niej. Szybko wszytsko.

Jeszcze nadzieja w in vitro jak to się nie uda będziemy płakać ;)

Mam w domu szampana i na pewno z niego skorzystam ;P

Wizytę umówiłam na poniedziałek mimo okresu. Podejrzewam że tylko będziemy omawiać jakie badania w pierwszej kolejności wykonać jakie później i przygotowywać się do całego procesu. Więc już nie będę czekać aż mi się okres skończy ;)
U nas to samo !!! Ja Ci powiem jedno, że w ogóle nie pije od ponad roku na pewno ! Ale w majówkę otwieram martini z szwagierka , koniec zadręczania się! In vitro pomoże, wiesz co może jest problem z tym że komorka jajowa w pewnym momencie zatrzymuje swój rozwój oocyta to podejrzewa U mnie doktor , bo wyniki są świetne albo nie wstrzeliwujemy się w moment ! W in vitro wstrzela się doskonale i będziemy mamusiami, trzeba wierzyć in vitro nam się uda wiem to ! Zdrowe z nas wszystkie babeczki, tylko że brak nam szczęścia:)
 
Do góry