reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Zrobilam test dzisiaj 10 dzien po inseminacji nawet zastrzyku już nie ma w organizmie bo wyszla jedna krecha . :( ehh trudno Ale za was trzymam kciuki ❤
 
Zrobilam test dzisiaj 10 dzien po inseminacji nawet zastrzyku już nie ma w organizmie bo wyszla jedna krecha . :( ehh trudno Ale za was trzymam kciuki ❤
Jeszcze rób jeszcze jest nadzieja :)
Ja miałam iui i zastrzyk 15.11 owulacje pewnie 16.11
Czyli cień wyszedł mi dopiero 12 dnia gdzie drugi test biel 13 dnia po już kreski jako takie bardziej widoczne dziś 14 dnia dam znać koło 15 jak beta bo tez jeszcze na 100 % nie wiadomo
 
Hej :) czy macie nabrzmiałe piersi ? Ja inseminacje miałam 22.11 teraz mam piersi nabrzmiałe i nie wiem, czy to już na okres, czy jest jeszcze nadzieja ..
 
Jeszcze rób jeszcze jest nadzieja :)
Ja miałam iui i zastrzyk 15.11 owulacje pewnie 16.11
Czyli cień wyszedł mi dopiero 12 dnia gdzie drugi test biel 13 dnia po już kreski jako takie bardziej widoczne dziś 14 dnia dam znać koło 15 jak beta bo tez jeszcze na 100 % nie wiadomo
Widzę że z rana też poleciałaś zrobić betę 😉 odświeżam wyniki przez internet. Nie mogę się doczekać aż będę wiedzieć na czym stoję
 
Widzę że z rana też poleciałaś zrobić betę 😉 odświeżam wyniki przez internet. Nie mogę się doczekać aż będę wiedzieć na czym stoję
Taaa od 7 stałam jak otwarcie było nie mogłam spać w nocy i godzinę prawie stałam w kolejce masakra
Teraz się zastanawiam czy sprawdzić wyniki jeszcze w pracy czy poczekać i z mężem w domu otworzyć
 
reklama
Do góry