reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20211026-125616_Vinted.jpg
    Screenshot_20211026-125616_Vinted.jpg
    214,9 KB · Wyświetleń: 53
Ja się dzisiaj lekko przestraszyłam jestem 6 dzień po owulacji i na majtkach jakaś dziwna kreska mi się zrobiła wyglada jak krwi ale tego nie wiem bo mam czerwone gacie i nie wiem czy to nie przez to 😅 już chyba sobie wkręcam
 
Ja dziewczyny 2 iui nie udana pomimo poprawy wyników nasienia. Już dzwoniłam do kliniki czekamy na @ i do 5 dnia cyklu znowu wizyta i zaczynamy 3. Rozmawiałam o procesie on vitro też koszt to 3, 5 tysiąca całość. Ale boimy się tego trochę. Więc w grudniu powtórzymy jak coś nie wyjdzie w listopadzie 4 próbę 😃
 
Ja dziewczyny 2 iui nie udana pomimo poprawy wyników nasienia. Już dzwoniłam do kliniki czekamy na @ i do 5 dnia cyklu znowu wizyta i zaczynamy 3. Rozmawiałam o procesie on vitro też koszt to 3, 5 tysiąca całość. Ale boimy się tego trochę. Więc w grudniu powtórzymy jak coś nie wyjdzie w listopadzie 4 próbę 😃
Przykro mi... Ja też czekam na 2 podejście...
3,5 tys. Za in vitro ze wszystkim? To bardzo mało...ciekawe dlatego te kwoty się tak dramatycznie różnią...
 
reklama
Przykro mi... Ja też czekam na 2 podejście...
3,5 tys. Za in vitro ze wszystkim? To bardzo mało...ciekawe dlatego te kwoty się tak dramatycznie różnią...
Przykro😢 ja po pierwszej nieudanej. Teraz w listopadzie 2 podejście. Dziś pierwszy dzień cyklu. Jakie suplementy biorą Wasi faceci na poprawę parametrów nasienia. U mnie całkowity koszt in vitro to podobno ok 6tys.
 
Do góry