reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Przykro😢 ja po pierwszej nieudanej. Teraz w listopadzie 2 podejście. Dziś pierwszy dzień cyklu. Jakie suplementy biorą Wasi faceci na poprawę parametrów nasienia. U mnie całkowity koszt in vitro to podobno ok 6tys.
O Tym też drugie podejście to tak jak ja , ja mam 11 dc ,ale ten cykl mam przeczekać i dopiero zgłosić się w 5 dc następnego czyli no tzw. przerwa na odpoczynek jeden miesiąc... Mój bierze na pewno selen choć parametry ma dobre, ale to nigdy nie zaszkodzi i jeszcze jakieś jedne ale nie pamiętam nazwy, a jestem w pracy.
Jeszcz nam jedno pytanie do Was dziewczyny,a wy jaki kwas foliowy braliście, jakie witaminy doradzcie coś?ja cały czas próbuje, ale może któraś z Was coś poleci?
 
reklama
O Tym też drugie podejście to tak jak ja , ja mam 11 dc ,ale ten cykl mam przeczekać i dopiero zgłosić się w 5 dc następnego czyli no tzw. przerwa na odpoczynek jeden miesiąc... Mój bierze na pewno selen choć parametry ma dobre, ale to nigdy nie zaszkodzi i jeszcze jakieś jedne ale nie pamiętam nazwy, a jestem w pracy.
Jeszcz nam jedno pytanie do Was dziewczyny,a wy jaki kwas foliowy braliście, jakie witaminy doradzcie coś?ja cały czas próbuje, ale może któraś z Was coś poleci?
Ja biorę folik. Mi poleciła moja gin nie czekać tylko od razu kolejna iui. Widzę, ze każdy lekarz doradza inaczej.
 
Ja biorę folik. Mi poleciła moja gin nie czekać tylko od razu kolejna iui. Widzę, ze każdy lekarz doradza inaczej.
Tak też to zauważyłam,że do lekarz to inne podejście ale tutaj akurat nie lekarz tylko splot zdarzeń ja nie mogłam zjawić się akurat w 5dc,a później już mój lekarz wyjechał na kilkudniowa konferencję więc chcąc nie chcąc musieliśmy odpuścić ale lekarz powiedział że to nie tak źle , a nawet dobrze aby odpocząć spróbować teraz normalnie a za miesiąc powtórzymy iui 🙂
 
Tak też to zauważyłam,że do lekarz to inne podejście ale tutaj akurat nie lekarz tylko splot zdarzeń ja nie mogłam zjawić się akurat w 5dc,a później już mój lekarz wyjechał na kilkudniowa konferencję więc chcąc nie chcąc musieliśmy odpuścić ale lekarz powiedział że to nie tak źle , a nawet dobrze aby odpocząć spróbować teraz normalnie a za miesiąc powtórzymy iui 🙂
Ja biorę ovarin nie jest to tanie ale to kwas foliowy i inne witaminy położna mi to poleciła i łykam. Jeśli chodzi o nasienie mojego męże to bierze profertil dwa razy dziennie ale te tabletki są na prawdę dobre nie tanie i tylko w aptece internetowej, ale przy pierwszej iui były słabe a przy tej drugiej są o niebo lepsze bo z 1ml wskoczyły na 2,2ml po 2 tygodniach brania . U nas jest też problem z prolaktyna byliśmy u endokrynologa dostał leki i zobaczymy zaczął łykać.
 
Tak też to zauważyłam,że do lekarz to inne podejście ale tutaj akurat nie lekarz tylko splot zdarzeń ja nie mogłam zjawić się akurat w 5dc,a później już mój lekarz wyjechał na kilkudniowa konferencję więc chcąc nie chcąc musieliśmy odpuścić ale lekarz powiedział że to nie tak źle , a nawet dobrze aby odpocząć spróbować teraz normalnie a za miesiąc powtórzymy iui 🙂
Ja z kolei mam brać aromek i pojawić się dopiero w 10dc
 
reklama
Do góry