reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Gratuluję. To za kotrym razem się udało. U mnie raczej po pierwszej iui dupa blada. Bo dziś test biel vizira a to 17 dzień po iui. Wcześniejsze bety 6 i 8,3 więc na dzisiejsza bete nawet nie liczę. A wyniki tak i tak będą jutro.
Ale brzuch mnie boli jajniki kluja już chyba chce okres przyjść a nie mzoe przez duphaston
Dopóki wyników nie będzie muszę go brać. Maskara jakas.
Zebys sie nie zdziwila 😉 Ja w piątek mialam jeszcze 3,3. Mam nadzieje, ze to sie skonczy szczesliwie. Ciezko powiedziec za ktorym razem. Ten miesiac byl miesiacem takim na rozluznienie przed in vitro. Starania od listopada 2020, ze stymulacja od marca, pozniej 3 nieudane IUI.
 
reklama
Zebys sie nie zdziwila 😉 Ja w piątek mialam jeszcze 3,3. Mam nadzieje, ze to sie skonczy szczesliwie. Ciezko powiedziec za ktorym razem. Ten miesiac byl miesiacem takim na rozluznienie przed in vitro. Starania od listopada 2020, ze stymulacja od marca, pozniej 3 nieudane IUI.
Zobaczymy bo dziś biel vizira na teście więc nie wiem. Brzuch mnie boli jakby jajniki jakby podbrzusze wzdeta jestem masakra.
 
Zebys sie nie zdziwila 😉 Ja w piątek mialam jeszcze 3,3. Mam nadzieje, ze to sie skonczy szczesliwie. Ciezko powiedziec za ktorym razem. Ten miesiac byl miesiacem takim na rozluznienie przed in vitro. Starania od listopada 2020, ze stymulacja od marca, pozniej 3 nieudane IUI.
A teraz miałaś stymulację itd? Czy nic kompletnie ?
 
reklama
Do góry