reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Dokładnie, trudno znaleźć tego lekarza z powołaniem, tutaj gdzie ja chodziłam to odniosłam wrażenie, ze tylko kasa sie liczy ,wizyty tez były takie szybkie .....dalej chce do tej samej kliniki tylko innego lekarza
No właśnie bo w klinikach traktują nas schematycznie, masz taka przypadłość to leczymy cię tak, masz inna to od razu ivf. Ciężko o dobrego lekarza w tych klinikach a zwykły gin nic tu nie poradzi bo już to przerabiałam. Trzeba liczyć na cud i ze w końcu zaskoczy. Szkoda ze iui nie ma większej skuteczności i w wielu przypadkach zostaje tylko ivf. U mnie w kolejnym cyklu iui a potem zostanie nam ostateczność ☹️ Albo cud 🙏🏼
 
reklama
Kurcze dziewczyny giganty te wasze pęcherzyki. Ja miałam raz 20 mm i następnego dnia już zabieg żeby nie urósł, druga była na 17 a w chwili iui to 19mm
 
Kurcze dziewczyny giganty te wasze pęcherzyki. Ja miałam raz 20 mm i następnego dnia już zabieg żeby nie urósł, druga była na 17 a w chwili iui to 19mm
Ja sama w szoku byłam bo mi po ovittelle w ciągu niecałych 2 dni urósł z 17 mm na 30 mm. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnym cyklu, dam znać.
 
To czekanie jest najgorsze, ja juz zawsze parę dni po wiedziałam ,że się nie udało,myślę, że po 10 dniach już powinien wyjsc test, a o siłach to mi już nic nie mów ,bo mnie już od 5 lat szlak trafia😤 ale mam nadzieję, że Ci się pokaże druga kreska ,chociaż blada ,ale żeby była 🥰
Wow pare dni po iui juz wiedziałas ze nic z tego? Skad to wiedziałaś? Jakie objawy miałaś?
Ja sama w szoku byłam bo mi po ovittelle w ciągu niecałych 2 dni urósł z 17 mm na 30 mm. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnym cyklu, dam znać.
A jeszcze pytanie mam, czy po ovitrelle macie jakieś objawy? Mnie zawsze jajnik bolal, tenw którym mam pecherzyk...
 
Wow pare dni po iui juz wiedziałas ze nic z tego? Skad to wiedziałaś? Jakie objawy miałaś?

A jeszcze pytanie mam, czy po ovitrelle macie jakieś objawy? Mnie zawsze jajnik bolal, tenw którym mam pecherzyk...
Ja nic nie miałam ... Tylko już po samym zabiegu jak pek pęcherzyk to taki ból jak po drożności jajowodów.
 
Wow pare dni po iui juz wiedziałas ze nic z tego? Skad to wiedziałaś? Jakie objawy miałaś?

A jeszcze pytanie mam, czy po ovitrelle macie jakieś objawy? Mnie zawsze jajnik bolal, tenw którym mam pecherzyk...
Oj tak, jajnik boli jak cholera. Mnie ostatnio na usg tez strasznie bolał. Czułam tez jak pęka, takie rozrywanie czułam, pękanie i wiedziałam ze to jest to bo potem monitoring potwierdził.
 
No właśnie bo w klinikach traktują nas schematycznie, masz taka przypadłość to leczymy cię tak, masz inna to od razu ivf. Ciężko o dobrego lekarza w tych klinikach a zwykły gin nic tu nie poradzi bo już to przerabiałam. Trzeba liczyć na cud i ze w końcu zaskoczy. Szkoda ze iui nie ma większej skuteczności i w wielu przypadkach zostaje tylko ivf. U mnie w kolejnym cyklu iui a potem zostanie nam ostateczność ☹️ Albo cud 🙏🏼
Zanim trafiłam do kliniki ,to chodziłam do zwykłego ginekologa i od 1,5 roku miesiac w miesiac tylko słyszałam,,napewno Pani zajdzie w ciążę nie w tym miesiącu to w następnym,, w klinikach to idzie taśmowo . Szkoda ,że za pierwszym razem się nie udaje iui ,ja też jeszcze 2x podejdę do iui a potem niewiem ivf ,bo w cuda juz nie wierzę
 
Wow pare dni po iui juz wiedziałas ze nic z tego? Skad to wiedziałaś? Jakie objawy miałaś?

A jeszcze pytanie mam, czy po ovitrelle macie jakieś objawy? Mnie zawsze jajnik bolal, tenw którym mam pecherzyk...
Bo zawsze parę dni po owulacji zaczynały mnie boleć piersi, od paru lat mam ze 3,4 dni po owulacji bola mnie piersi aż do okresu i poprostu czułam, to że się nie udało, tymbardziej nie na takich ogromnych pecherzykach ,po ovitrelle tez zawsze bolal mnie jajnik ,z tego ,z którego była owulacja
 
reklama
Do góry