reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczyny mam zagwostke. Robilam test w poniedziałek IUI mialam w środę 30.06 wyszlam druga cienka kreska wrzucałam tu foto dziś zrobiłam kolejny i jedna Grubach krecha . Myślicie to jeszcze za wcześnie czy lipa :(. A drugie co mnie nurtuje to jak przed owulacja zaczął mnie bolec jajnik tak do tej pory ,niemiłosierne uplawy mam (jak bym siusiała w majtki)biore progesteron 200mg w globulkach. Pomocy proszę
Jeśli brałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka ovitrelle on może przekłamywać wynik testu dlatego nie zaleca się robienie testu na wcześniej niż po 10 dniach od inseminacji mi lekarz zalecił Beta hcg po 14 dniach.
 
Kochana ciesz się z dobrego samopoczucia mi się zaczęły okrutne mdłości 🥴 i już nie tylko z rana ale cały dzień mnie mdli 🥴 mam nadzieję, że szybko minie
Ja Ci naprawdę zazdroszczę, przez to że nic mi nie jest wiesz co ja mam w głowie? Jestem na 70% pewna że mam puste jajo .... albo że coś się zaczęło i nagle stanęło... dramat a do piątku jeszcze daleko
 
Ja Ci naprawdę zazdroszczę, przez to że nic mi nie jest wiesz co ja mam w głowie? Jestem na 70% pewna że mam puste jajo .... albo że coś się zaczęło i nagle stanęło... dramat a do piątku jeszcze daleko
Nie mozesz tak myśleć bo to nie pomaga. Napewno wszystko jest dobrze i wszystko się prawidłowo rozwija a każdy organizm jest inny 🙂 bądź dobrej myśli i głowa do góry
 
reklama
Nie mozesz tak myśleć bo to nie pomaga. Napewno wszystko jest dobrze i wszystko się prawidłowo rozwija a każdy organizm jest inny 🙂 bądź dobrej myśli i głowa do góry
Jutro wyjazdzam na weekend więc chociaż trochę zajmę czymś głowę ale później to dopiero będzie co dobrego 😀 im bliżej wizyty tym gorzej 😀
 
Do góry