reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Jeśli brałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka ovitrelle on może przekłamywać wynik testu dlatego nie zaleca się robienie testu na wcześniej niż po 10 dniach od inseminacji mi lekarz zalecił Beta hcg po 14 dniach.
Właśnie brałam tak śmiesznie mi powiedzieli ze mam brac progesteron do potwierdzenia ciąży A test zrobić po 14 dniach A dostalam rozpiskę i progesteron stoi ze mam do 12 dnia. Ja juz sobie za dużo wkręcam
Jeśli brałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka ovitrelle on może przekłamywać wynik testu dlatego nie zaleca się robienie testu na wcześniej niż po 10 dniach od inseminacji mi lekarz zalecił Beta hcg po 14 dniach.
 
reklama
Właśnie brałam tak śmiesznie mi powiedzieli ze mam brac progesteron do potwierdzenia ciąży A test zrobić po 14 dniach A dostalam rozpiskę i progesteron stoi ze mam do 12 dnia. Ja juz sobie za dużo wkręcam
Ja bym się tym testem nie sugerowała bo po 1 zrobiony jest zdecydowanie za wcześnie a po 2 brałaś zastrzyk. Zrob sobie po 12 dniach, wtedy już będzie wiarygodny
 
5 dni po zabiegu jakoś mi się nie wydaje żeby to była ciąża ale sprawdź betę to będziesz miała pewność

Ja bym się tym testem nie sugerowała bo po 1 zrobiony jest zdecydowanie za wcześnie a po 2 brałaś zastrzyk. Zrob sobie po 12 dniach, wtedy już będzie wiarygodny



Tak zrobię jak przestanę brać progesteron we wtorek rano . A powiedzcie mi czy was jajnik tez pobolewał kucie to jest uciążliwe
 
Tak zrobię jak przestanę brać progesteron we wtorek rano . A powiedzcie mi czy was jajnik tez pobolewał kucie to jest uciążliwe
Jajniki mogą pobolewać to normalne oczywiście jeśli ból nie utrzymuje się zbyt długo. Ja też czuje co jakiś czas delikatnie macicę i kłucie w okolicy jajników.
 
Emcia21 i jak, miałaś IUI? Dostałaś progesteron dopochwowy?
Miałam dziś o 9 ☺️Ale niestety mąż miał gorsze wyniki niż ostatnio ale inaczej trochę się czuje po....
czuje bardziej wszystko i śluzu mam sporo
Na fotelu dłużej polezalam ☺️Teraz pozostaje czekać
Pecherzyki nie peknely, maja Ok 22 mm
Niby dziś maja pęknąć
 
reklama
Do góry