reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Również mam doustny. Ja prosto po zabiegu poszłam to pracy, żeby nie myśleć. Lekarz mówił żeby zachowywać się normalnie bo nic nie pomogę jak będę leżakować. Koleżanka, która miała in vitro i dopiero za 7 razem się udało to mówiła, ze naliczanymi tylko brała na dwa dni żeby odpoczywać. Przy ostatnim razie zupełnie na siebie nie uważała i nie brała urlopu i się udało. Może głowa musi puścić
 
reklama
I oby skuteczne 😀
Dziewczyny mam zagwostke. Robilam test w poniedziałek IUI mialam w środę 30.06 wyszlam druga cienka kreska wrzucałam tu foto dziś zrobiłam kolejny i jedna Grubach krecha . Myślicie to jeszcze za wcześnie czy lipa :(. A drugie co mnie nurtuje to jak przed owulacja zaczął mnie bolec jajnik tak do tej pory ,niemiłosierne uplawy mam (jak bym siusiała w majtki)biore progesteron 200mg w globulkach. Pomocy proszę
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie
Zobaczymy jak dziś będzie to wyglądało
Na pewno sprawy psych maja wpływ....
Spytam czy jak by się nie udało czy mogę w jednym cyklu zrobić i histeroskopie i iui
 
Dziewczyny mam zagwostke. Robilam test w poniedziałek IUI mialam w środę 30.06 wyszlam druga cienka kreska wrzucałam tu foto dziś zrobiłam kolejny i jedna Grubach krecha . Myślicie to jeszcze za wcześnie czy lipa :(. A drugie co mnie nurtuje to jak przed owulacja zaczął mnie bolec jajnik tak do tej pory ,niemiłosierne uplawy mam (jak bym siusiała w majtki)biore progesteron 200mg w globulkach. Pomocy proszę
Fotki nie widzę, jak z rana wyszła gruba jedna kreska to nie napalabym się choć chyba za wczesnie nie testowanie ... w przyszłym tyg chyba
A co do uplawow to skonsultuj z ginekologiem bo ja nie miałam takich ani po iui ani po progesteronie
 
Ja miałam inseminacja 21. Zrobiłam test 10 dni po po pracy jakoś mnie kusiło i pojawił się blada druga kreska. Następnego dnia (czwartek) zrobiłam test i była 1 kreska. Dla pewności poszłam w piątek betę i 32🙂 znalazłam test z czwartku i były dwie kreski tylko pojawiły siw widocznie trochę później niż w instrukcji było.
 
Dziewczyny mam zagwostke. Robilam test w poniedziałek IUI mialam w środę 30.06 wyszlam druga cienka kreska wrzucałam tu foto dziś zrobiłam kolejny i jedna Grubach krecha . Myślicie to jeszcze za wcześnie czy lipa :(. A drugie co mnie nurtuje to jak przed owulacja zaczął mnie bolec jajnik tak do tej pory ,niemiłosierne uplawy mam (jak bym siusiała w majtki)biore progesteron 200mg w globulkach. Pomocy proszę
Ja tez mam cały czas „mokro” wiec może się udało. Musisz zrobić krew
 
Czekam na iui
Jestem zestresowana , czy mąż będzie miał dobre wyniki i czy odbędzie się
I tak Mysle ze może miesiąc temu za krótko na fotelu leżałam
Wrócę do domu to tez jeszcze poleze
Miałyście dziewczyny progesteron dopochwowo? Bo ja zle na tabletki reaguje , mdli mnie i wymiotuje
Zastanawiam się czy dopochwowo będzie lepiej i oby tez skutecznie
Wszystko będzie dobrze 😊 pomysl że za pare dni możesz zobaczyć druga kreseczke na teście 😀 ja brałam progesteron dopochwowo dzień po zabiegu i tak do tej pory 😊
 
Dziewczyny mam zagwostke. Robilam test w poniedziałek IUI mialam w środę 30.06 wyszlam druga cienka kreska wrzucałam tu foto dziś zrobiłam kolejny i jedna Grubach krecha . Myślicie to jeszcze za wcześnie czy lipa :(. A drugie co mnie nurtuje to jak przed owulacja zaczął mnie bolec jajnik tak do tej pory ,niemiłosierne uplawy mam (jak bym siusiała w majtki)biore progesteron 200mg w globulkach. Pomocy proszę
5 dni po zabiegu jakoś mi się nie wydaje żeby to była ciąża ale sprawdź betę to będziesz miała pewność 😊
 
reklama
Do góry