reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Za szybko zrobiłaś test. Implantacja zarodka następuje nawet do 12 dnia po zapłodnieniu i dopiero później wytwarzany jest hormon beta HcG , który w pierwszej kolejności wykrywany jest w krwi a dopiero później w moczu.
Tak, wiem. Ale ja z tych co w gorącej wodzie kąpani :) Pozostaje jedynie to, że nie czuję absolutnie nic. I tak - wiem również to, że nie muszę czuć na tym etapie. W czwartek lub piątek beta. Muszę tylko dowiedzieć się w laboratorium jaki jest czas oczekiwania na wynik, bo z tym bywa różnie.
 
reklama
Tak, wiem. Ale ja z tych co w gorącej wodzie kąpani :) Pozostaje jedynie to, że nie czuję absolutnie nic. I tak - wiem również to, że nie muszę czuć na tym etapie. W czwartek lub piątek beta. Muszę tylko dowiedzieć się w laboratorium jaki jest czas oczekiwania na wynik, bo z tym bywa różnie.
Powinny być tego samego dnia
 
Miałam wizytę i powiem Wam ze się lekko podlamalam .
Teraz będzie to nasza 3 próba iui, czy Wam tez lekarz mówił ze z każda próba szansa maleje na zajście? Teraz na poziomie 8%.....
1 iui-szansa 12%
2 iui- 10%
3iui- 8%
niestety w klinice nie robią na pęcherzykach nie pękniętych, wiec temat odpada
A jak spytałam o estadriol i inne hormony żeby zbadać przed iui to mi powiedziała ze to nie ma sensu
Mówię Wam szkoda gadać 😕
 
Bo tak mi podpowiada coś w środku :) A do tej pory jeszcze się nie pomyliłam. IUI była 16 lipca, test robiony dziś rano bieluteńki. Zrobię tylko betę, żeby mieć kwit w ręce na sobotniej wizycie. Niby staramy się od listopada 2020, ale tak naprawdę na całego od marca tego roku, więc jesteśmy na początku drogi. Nie mam jeszcze parcia, ale czasem zapala mi się czerwona lampka. Wyniki mamy OK, a przynajmniej lekarz nie widzi w nich nic niepokojącego. Co do samej IUI nie wiem czy pęcherzyk pękł. Dzień przed mierzył 22 mm, dostałam zastrzyk i dobę później był zabieg. Nie miałam robionego wtedy USG.
To jeszcze Wasz początek, będzie dobrze ☺️A może akurat....
 
Miałam wizytę i powiem Wam ze się lekko podlamalam .
Teraz będzie to nasza 3 próba iui, czy Wam tez lekarz mówił ze z każda próba szansa maleje na zajście? Teraz na poziomie 8%.....
1 iui-szansa 12%
2 iui- 10%
3iui- 8%
niestety w klinice nie robią na pęcherzykach nie pękniętych, wiec temat odpada
A jak spytałam o estadriol i inne hormony żeby zbadać przed iui to mi powiedziała ze to nie ma sensu
Mówię Wam szkoda gadać 😕
Po pierwsze zmien lekarza. Mój mówił że każde podejście to nowa szansa, jak on mógł Ci tak powiedzieć? Znajdź lekarza który myśli i kombinuje, mi nie wyszło na niepeknietym to zmienił trochę niektóre leki I zrobił na pękniętym. Jakby nie wyszło to pewnie wymyśliłby jeszcze coś innego. Kochana najgorsze jest trafić na lekarza który ma w sobie tyle empatii co huśtawka na placu zabaw. Pomyśl o zmianie i się nie poddawaj 😊
 
Miałam wizytę i powiem Wam ze się lekko podlamalam .
Teraz będzie to nasza 3 próba iui, czy Wam tez lekarz mówił ze z każda próba szansa maleje na zajście? Teraz na poziomie 8%.....
1 iui-szansa 12%
2 iui- 10%
3iui- 8%
niestety w klinice nie robią na pęcherzykach nie pękniętych, wiec temat odpada
A jak spytałam o estadriol i inne hormony żeby zbadać przed iui to mi powiedziała ze to nie ma sensu
Mówię Wam szkoda gadać 😕
Odpowiem tu :) Mam mieszane uczucia co do zdania Pani dr o skuteczności. My dostaliśmy ulotkę, która jest w gabinetach Gamety i tam jest napisane wręcz przeciwnie. Dodaję jako załącznik.
 

Załączniki

  • ulotka.jpg
    ulotka.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 99
Odpowiem tu :) Mam mieszane uczucia co do zdania Pani dr o skuteczności. My dostaliśmy ulotkę, która jest w gabinetach Gamety i tam jest napisane wręcz przeciwnie. Dodaję jako załącznik.
Dziękuje że mi zalaczylas to zdjecie
Co nie zmienia faktu ze to raczej moja ostatnia iui w gamecie, potem spróbuje w salve
Byłam tutaj u dwóch lekarzy, ta lekarka z wczoraj to jakaś porażka, bo nie było tej mojej
W piątek mam wizytę żeby było śmieszniej jeszcze u innej.... No nic jak już zaczęłam brać clo to podejdę do iui a nóż wyjdzie ☺️
 
reklama
Po pierwsze zmien lekarza. Mój mówił że każde podejście to nowa szansa, jak on mógł Ci tak powiedzieć? Znajdź lekarza który myśli i kombinuje, mi nie wyszło na niepeknietym to zmienił trochę niektóre leki I zrobił na pękniętym. Jakby nie wyszło to pewnie wymyśliłby jeszcze coś innego. Kochana najgorsze jest trafić na lekarza który ma w sobie tyle empatii co huśtawka na placu zabaw. Pomyśl o zmianie i się nie poddawaj 😊
To już drugi lekarz w tej klinice
W piątek idę do innego, bo moja na urlopie, stad te roszady
Ale moja myśl była ze jeżeli nie wyjdzie 3-4 razy to zmieniam klinikę
Zobaczymy jak będzie w tym miesiącu ...
Dalyscie mi trochę nadziei może to nie będzie szansy 8%jak mówiła mi wczoraj ☺️
 
Do góry