reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczyny a czy przed ta pierwsza wizyta robilyscie jakieś badania z krwi? Sprawdzałyście poziom progesteronu, robiłyście morfologię, zastanawiam się czy w poniedziałek nie zrobić czegoś przy okazji.
 
Dziewczyny a czy przed ta pierwsza wizyta robilyscie jakieś badania z krwi? Sprawdzałyście poziom progesteronu, robiłyście morfologię, zastanawiam się czy w poniedziałek nie zrobić czegoś przy okazji.
Ja przy okazji robienia drugiej bety zrobiłam sobie na własną rękę morfologie, tsh, t3, t4 i grupę krwi przez co teraz nie musiałam robić a wyniki położna wpisała do karty ciąży. Myślę, że tak czy inaczej lekarz Ci powie co dokładnie zrobić
 
Umówiłam się na wizyte, mojej lekarki nie ma, jest na urlopie
Umówiłam się na wtorek jeszcze przed monitoringiem przed inseminacja bo chce ustalić czy te hormony porobić i ze chce na peknietym teraz
Zobaczymy co powie, inne lekarka może coś się dowiem
Trzymajcie kciuki idę we wtorek a w sob już monitoring przed 3 iui
 
Umówiłam się na wizyte, mojej lekarki nie ma, jest na urlopie
Umówiłam się na wtorek jeszcze przed monitoringiem przed inseminacja bo chce ustalić czy te hormony porobić i ze chce na peknietym teraz
Zobaczymy co powie, inne lekarka może coś się dowiem
Trzymajcie kciuki idę we wtorek a w sob już monitoring przed 3 iui
Super ze tak szybko działasz i bardzo dobrze ze ktoś inny na Ciebie spojrzy, może akurat dowiesz się czegoś nowego 😊 trzymam kciuki bardzo bardzo
 
reklama
Umówiłam się na wizyte, mojej lekarki nie ma, jest na urlopie
Umówiłam się na wtorek jeszcze przed monitoringiem przed inseminacja bo chce ustalić czy te hormony porobić i ze chce na peknietym teraz
Zobaczymy co powie, inne lekarka może coś się dowiem
Trzymajcie kciuki idę we wtorek a w sob już monitoring przed 3 iui
Emcia, czy ja dobrze kojarzę, że leczysz się/leczycie w Łodzi w Gamecie? Ja również, też mam wizytę w sobotę. Jestem po pierwszej inseminacji, ale myślę, że nieudana.
 
Do góry