reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Zrób jeszcze raz po 14 dniach mój lekarz też tak mi zalecił. Beta potrafi bardzo szybko rosnąć w ciągu doby. A testy sikane robiłaś jakieś np dzisiaj lub wczoraj? Nie wszystko stracone kiedyś czytałam podobny przypadek że testy negatywne w 11 dniu cyklu a 14 dnia beta potwierdziła ciąże u dziewczyny. Powtórz badanie napewno po 14 dniach.
Dziękuję za słowa otuchy 🥰 zrobię. Testów siusianych już nie robiłam. Zrobię pod koniec tygodnia. Tymczasem trzymam za Was kciuki dziewczyny!!! 🤩
 
Właśnie chciałam zrobić w piątek, będzie 12 dzień po inseminacji ale odczekam do poniedziałku czyli 15 dni po IUI a 16 po zastrzyku wtedy wynik napewno będzie pewny. Dzisiaj zrobiłam test sikany jakoś tak mnie tknęło ten o czułości 10 mlu, 10 dzień po IUI a 11 od zastrzyku wyszedł pozytywny z drugą kreska blada ale jest bardzo widoczna. Nie sugeruje się zbytnio tym testem wiem jak to może być po zastrzyku więc już teraz czekam do poniedziałku. A ty kiedy robisz znowu?
To trzymam kciuki jeszcze mocniej kochana!!! Ja postanowiłam poczekać do okresu (powinien pojawić się w niedzielę). Poza tym mój lekarz ( po tym jak wysłałam mu smsa z wynikiem bety) kazał odstawić duphaston, więc już spisal mój pierwszy zabieg IUI na straty hehe 🤪
 
Nie dziękuję aby nie zapeszyć 😘 kochana wszystko będzie dobrze jeszcze jest nadzieja, może będzie tak, że miło się zaskoczysz ☺️ mnie ciągle kłuję po prawej stronie jakby jajnik chyba w sumie sama nie wiem ale kłuję ciągle od dnia inseminacji do dziś, czasami kłuję podbrzusze, też tak miałaś?
Tak, od czasu IUI...czułam ból jakby jajnika ( jajowodu), takie kłucie, ciągnięcie i dziwne uczucie w podbrzuszu ( takie nabrzmiałe...trudno to opisać 😊 ), natomiast bólu piersi kompletny brak. Być może to przez duphaston i ovitrelle. A teraz kiedy wiem, że moja beta ujemna i czekam na okres...to np. nie mam w ogóle zespołu napięcia przedmiesiączkowego ( a przeważnie tydzień wcześniej już go czuje)- to pewnie też przez przyjmowane hormony.
 
reklama
Do góry