reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Hej dziewczyny ☺️
czy któraś z Was wraz z mężem szukała pomocy w Klinice Bocian i dokładnie w Poznaniu ? Mam kilka pytań, może któraś z Was będzie umiała mi pomoc 🙂
 
reklama
Witam serdecznie,

To moj pierwszy post tutaj. Mam 38 lat i podchodze do 4 tej IUI w UK. 4 lata temu zaszlam w ciaze przy drugiej IUI. Ale mialam wtedy 34 lata. Mam wiele pytan. Pierwsze czy ktoras z was miala IUI na 2 lub 3 pecherzykach?

Bede miec teraz w pon. na 2 ale 3ci tez wyglada jakby mogl urosnac. Bardzo sie martwie, ale mialam juz tyle odwolanych inseminacji bo czesto produkuje 3-4 pecherzyki, ze sie zdecydowalam.

Wolalabym miec na jednym pecherzyku. Maz nie chce in vitro.
A w mojej klimice stymuluja tylko gonatotropinami. Niby chce tej IUI ale baaaardzo sie martwie ze sa 2 pecherzyki, na droznym jajowodzie. dzis mam brac Ovitrell a jajniki mi juz rozsadza z bólu. Czy ktos mial z was moze iui na 2 pecherzykach? Jakiej wielkosci mieliscie pecherzyki. Moje maja okolo 18-20mm. Wczxoraj rano mialam scan i mialy 17.5 i 16.5 i 3 mial 12mm. Bardzo prosze o wasze historie. Pozdrawiam
 
Do góry