reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Tak pracuje normalnie, bo mam prace biurowa. Z informacją w pracy czekam do prenatalnych a pracować będę hmmm to się jeszcze okaże na ile zdrowie pozwoli :) po cichu liczę że od stycznia dostanę podwyżkę więc wtedy będę chciała dłużej pracować, a jeśli nic nie dostanę to z pewnością pójdę szybciej żeby się nie denerwować w pracy ;)
Najważniejsze że dobrze znosisz ciążę, ciąża to nie choroba jak to mówią... 😀
Ale z drugiej strony to jest Nasz czas na odpoczynek.
Ja poszłam na zwolnienie w 5 tyg bo ciąża była zagrożona i Pani doktor mi powiedziała że każda kolejna ciąża będzie traktowana wyjątkowo z uwagi na poronienie.
Ja tez mam pracę biurowa ale dojeżdżam 150 km dziennie więc oprócz 8 godz w pracy jeszcze 2 godz w drodze.
 
reklama
Najważniejsze że dobrze znosisz ciążę, ciąża to nie choroba jak to mówią... 😀
Ale z drugiej strony to jest Nasz czas na odpoczynek.
Ja poszłam na zwolnienie w 5 tyg bo ciąża była zagrożona i Pani doktor mi powiedziała że każda kolejna ciąża będzie traktowana wyjątkowo z uwagi na poronienie.
Ja tez mam pracę biurowa ale dojeżdżam 150 km dziennie więc oprócz 8 godz w pracy jeszcze 2 godz w drodze.
Ja też miałam poronienie biochemiczne ale póki co czuje się dobrze to nie przeginam z wolnym ;) schodzę z urlopu jeżdżąc do kliniki,na badania itp. 😂 i czekam jak na szpilkach na prenatalne to wtedy mam zamiar powiedziec w pracy bo termin mam na czerwiec czyli najbliższe wakacje nikogo nie zastąpię w pracy ;) ja mam blisko pracę a w Twoim przypadku 150 km to kawałek do tego idzie zima więc za duże ryzyko ;)
 
Cześć wszystkim forumowiczkom 🙂
Jestem Magda, wraz z mężem staramy się o dziecko od ponad 4 lat. Jestem po 3 inseminacji. Spodziewam się okresu na dniach i szykuje się histeroskopi za ponad dwa tygodnie. Druga inseminacja zakończyła się ciąża biochemiczna, niestety 😑
Kibicuje wszystkim staraczkom na tym forum i lubię czytać wasze historie, które dają mi siłę i nadzieję ❤️
 
Cześć:) jestem tutaj nowa ale sledzilam Wasze wpisy :) jesteśmy po 2 inseminacji beta z 4.11 66 z 6.11 158, progesteron 111 ng/ml. Do lekarza umowilam się dopiero na 23.11 tam gdzie robiliśmy inseminacje ale wcześniej będę chciała iść do mojego ginekologa z lux med. Nie wiem czy mam sie martwic takim progesteronem ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20211106-131537_Chrome.jpg
    Screenshot_20211106-131537_Chrome.jpg
    152,1 KB · Wyświetleń: 39
Czy bierzesz jakiś progesteron w tabletkach ???
A kolejna sprawa jest dobrze im wyżej tym lepiej.
A jednym ze skutkow ubocznych wysokiego progesteronu jest zaparcia które ci mogą dolegać.
Mój progesteron wynosił 97 jak robiłam test.
Ps. Im wyższy tym lepiej dla ciazy- słowa mojego lekarza
Aktualnie 9tc
Gratuluję i życzę spokoju.
Nie ma co za szybko iść do lekarza bo tylko stres będzie.
Najlepiej 1 wyzyte na przełomie 6-7 TC .
Cześć:) jestem tutaj nowa ale sledzilam Wasze wpisy :) jesteśmy po 2 inseminacji beta z 4.11 66 z 6.11 158, progesteron 111 ng/ml. Do lekarza umowilam się dopiero na 23.11 tam gdzie robiliśmy inseminacje ale wcześniej będę chciała iść do mojego ginekologa z lux med. Nie wiem czy mam sie martwic takim progesteronem ?
 
Czy bierzesz jakiś progesteron w tabletkach ???
A kolejna sprawa jest dobrze im wyżej tym lepiej.
A jednym ze skutkow ubocznych wysokiego progesteronu jest zaparcia które ci mogą dolegać.
Mój progesteron wynosił 97 jak robiłam test.
Ps. Im wyższy tym lepiej dla ciazy- słowa mojego lekarza
Aktualnie 9tc
Gratuluję i życzę spokoju.
Nie ma co za szybko iść do lekarza bo tylko stres będzie.
Najlepiej 1 wyzyte na przełomie 6-7 TC .
Dzięki za odpowiedź:) biorę duphostan 2x1 ale podobno on nie wychodzi w krwi. A Ty w którym tc poszłaś pierwszy raz do lekarza ? Również gratuluję:)
 
Dzięki za odpowiedź:) biorę duphostan 2x1 ale podobno on nie wychodzi w krwi. A Ty w którym tc poszłaś pierwszy raz do lekarza ? Również gratuluję:)
Ja 1 raz byłam 5+3 z plamieniem , na szczęście teraz już jest wszystko dobrze.
Wszystkie piękne dolegliwości też mam mdłości, wymioty, zawroty głowy, zaparcia, wzdęcia, humorki, bolące piersi( sutki[emoji21]) i mega odrzuciło mnie od jakiegokolwiek słodkiego nawet do kawy i herbaty cukru teraz nie mogę bo mdli jeszcze bardziej [emoji1745][emoji1745]
 
Dzięki za wasze odpowiedzi dziś będę próbować Donniego dzwonić. W ogóle po przejrzeniu waszych postów mam wrażenie jakby mój lekarz zabierał się do tego wszystkiego mało profesjonalne i chodzi mu tylko o wyciągnięcie kasy. Jeśli tym razem nie wyjdzie, będę rozważać inna klinikę. Jeszcze raz dzięki. Jeszcze długie 10 dni...
 
Dziewczyny dzień po inseminacji brałyście wolne w pracy? Ja mam dziś 2 iui, ostatnio miałam w piątek i się zastanawiam czy lepiej nie wziąć wolnego.
 
reklama
Do góry