reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Jak pech to pech. Pani dr miała stłuczkę i nie była w stanie dojechać na iui. Proponuje jutro. Myślicie dziewczyny, ze jest sens 50 godz po zastrzyku ovitrelle?
A nikt inny nie mógł tego zrobić? Albo chociaż monitoring? Bo jak nie pękł jeszcze dzisiaj to jest czas jeszcze 24h od pęknięcia. Ja bym jutro pojechała niech zrobią monitoring i wtedy podejmiecie decyzję.
 
reklama
A nikt inny nie mógł tego zrobić? Albo chociaż monitoring? Bo jak nie pękł jeszcze dzisiaj to jest czas jeszcze 24h od pęknięcia. Ja bym jutro pojechała niech zrobią monitoring i wtedy podejmiecie decyzję.
Niestety nie, w tym szpitalu jest tylko jeden lekarz, który się tym zajmuje. Ogólnie zastanawiamy się nad zmiana bo nawet pokoju do oddania nasienia nie ma, zaprowadzają do pokoju do przewijania dzieci, gdzie co chwile ktoś za klamkę łapie.
 
Niestety nie, w tym szpitalu jest tylko jeden lekarz, który się tym zajmuje. Ogólnie zastanawiamy się nad zmiana bo nawet pokoju do oddania nasienia nie ma, zaprowadzają do pokoju do przewijania dzieci, gdzie co chwile ktoś za klamkę łapie.
O to faktycznie kiepsko...
A tak z ciekawości ile kosztuje tam inseminacja?
 
Ja dziewczyny po wizycie dwa pęcherzyki jeden 19 drugi 15 dziś dostałam o 12 zastrzyk Mendinorm i jutro o 6 też ten sam. A o 12 ovitrelle i w środę o 12 zabieg.
 
reklama
A co jest przyczyną niepowodzeń ? My po 3 inseminacjach(czekamy na wynik ostatniej ale się nie łudzimy) chcemy podejść do in vitro i z tego co wiem to potrzebne są te same badania co przed inseminacja. Leczymy się w klinice bocian w Poznaniu. Sadze ze w każdej klinice podobnie. Powodzenia ❤️
Przyczyna nie wiem 😅 wydaje mi się że za wcześnie był podawany zastrzyk, ale to tylko moje zdanie, lekarzem niestety nie jestem☹️ zostały nam tylko 2 próbki plemników więc na kolejną inseminacje za mało, pozostaje tylko in vitro i wiara
 
Do góry