reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Cześć
Już od pewnego czasu śledzę różne fora i próbuje dowiedzieć się jak najwięcej. Obecnie jestem drugi dzień po drugiej próbie iui. I dręczy mnie pytanie, mimo że znalazłam parę wątków dotyczących tematu duphastonu to cały czas nie mam konkretnej odpowiedzi. Otóż lekarz przepisał mi 1 opakowanie, mam brać 2 razy dziennie po tabletce. Moja inseminacja była robiona 12 dnia cyklu przy cyklach 26dni. I tak zrodziło się pytanie w mojej głowie pytanie czy duphaston powinno brać się do dnia miesiączki? Dlaczego mój lekarz przepisał mi tylko 20 tabletek?? Skończą się 3 dni przed planowaną miesiączka, czy przerwanie brania w tym momencie może zaszkodzić gdyby się udało?? Jak to było z wami, jeśli braliście duphaston to do kiedy?? Pomocy 🙄🤨🤔☹️
Ja po każdej inseminacji miałam zapisywany duphaston 3x1 tabletka i 14 dni po owulacji test.. jeśli nie ma ciąży to odstawiałam i po 2 dniach przychodziła miesiączka. Obecnie czekam na wynik 3 IUI. Czy przed IUI miałaś stymulację ? Bo od tego tez zależy ilość duphastonu
 
reklama
Ja po każdej inseminacji miałam zapisywany duphaston 3x1 tabletka i 14 dni po owulacji test.. jeśli nie ma ciąży to odstawiałam i po 2 dniach przychodziła miesiączka. Obecnie czekam na wynik 3 IUI. Czy przed IUI miałaś stymulację ? Bo od tego tez zależy ilość duphastonu
Tak ale tylko cyclo tym razem. Już sama nie wiem co mam myśleć. Najbardziej boje się że gdyby coś się zadziało a odstawie go po tych 10 dniach to może być kiepsko.
Ja po każdej inseminacji miałam zapisywany duphaston 3x1 tabletka i 14 dni po owulacji test.. jeśli nie ma ciąży to odstawiałam i po 2 dniach przychodziła miesiączka. Obecnie czekam na wynik 3 IUI. Czy przed IUI miałaś stymulację ? Bo od tego tez zależy ilość duphastonu
 
Jeszcze źle napisałam miało być clo. 😏
Ja tez miałam 3x1 i miałam tyle opakowań żeby starczyło, u nas się udało za pierwszym razem i kontynuowałam zażywanie. Nie chce się wypowiadać za lekarza, ale myśle ze odstawienie w takim momencie to nie najlepszy pomysł. Spróbuj się z nim skontaktować może sobie złe policzył. Powodzenia 🙂
 
Hejka ja iui też miałam 12 DC od 16 DC miałam brać dupka i w 26 DC zrobić betę.
Myślę że powinnaś zadzwonić do lekarza i powiedzieć co i jak. Że dupka ci braknie na 3 dni defacto do daty miesiączki.
A pęknięte pęcherzyki nie mają nic do rzeczy.
Ja miałam iui na niepeknietych 3 pęcherzykach wielkości 19-20-23 mm i aktualnie jestem 9tc
Także życzę powodzenia i dzwoń do lekarza na konsultacje
Jeszcze źle napisałam miało być clo. [emoji57]
 
Każda z Was pisze, że brała to czy tamto.. ja mam pierwszą IUI na cyklu naturalnym, przy regularnych cyklach i pękających pęcherzykach (było sprawdzane kilkukrotnie czy dochodzi do owulacji). Mam nadzieję, że brak tych wszystkich leków jest u mnie podyktowany właściwie... Hmm... Któraś tak ma/miała?
 
Każda z Was pisze, że brała to czy tamto.. ja mam pierwszą IUI na cyklu naturalnym, przy regularnych cyklach i pękających pęcherzykach (było sprawdzane kilkukrotnie czy dochodzi do owulacji). Mam nadzieję, że brak tych wszystkich leków jest u mnie podyktowany właściwie... Hmm... Któraś tak ma/miała?
Pisząc o pękających mam na myśli te w cyklu a nie ten przy IUI, bo inseminacja robiona na niepękniętym 🙂
 
reklama
Do góry