reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Ja właśnie dzisiaj dostałam @ i miałam się umówić na 10-11 dc wychodzi na 13-14.11 weekend i nie wiem czy wie umówić na 9 dc czy 12 dc i ryzykować ze znowu będzie po ptakach jak myślicie ? Chyba lepiej ten 9 dc co będę dzwonić po pracy się umawiać ciekawe czy termin będzie
Umow się na 9. Lepiej wcześniej.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja dopiero pierwszy raz się udzielam, choć już od paru dni śledzę Wasze losy :) Gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za resztę. My z mężem jesteśmy przed pierwszą IUI w Bydgoszczy, lekarz zapisał nas na grudzień dopiero, bo w listopadzie go akurat nie ma. To ile osób będzie miało w listopadzie próbę? Będę kibicować z całych sił 🤗
Będziemy w tym razem 🥰
My jutro idziemy na naszą 1 inseminację. Cykl naturalny, problem z plemniczkami. Próbuje się relaksować, rozluźnić, nie myśleć, ale w głowie tyyyyyleeee myśli 🙃
 
Dziś miałam rozmowę z lekarzem. Od 3 dnia cyklu mam znowu brać clostilbegyt .12 dc mam się pojawić w klinice. Mam nadzieje ze tym razem coś „zaskoczy”.
 
Cześć dziewczyny!
Ja dopiero pierwszy raz się udzielam, choć już od paru dni śledzę Wasze losy :) Gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za resztę. My z mężem jesteśmy przed pierwszą IUI w Bydgoszczy, lekarz zapisał nas na grudzień dopiero, bo w listopadzie go akurat nie ma. To ile osób będzie miało w listopadzie próbę? Będę kibicować z całych sił 🤗
Ja tez jestem z Bydgoszczy. Teraz podchodzimy do 2 IUI. Do jakiego lekarza chodzicie? My Eskulap Osielski.
 
Cześć dziewczyny!
Ja dopiero pierwszy raz się udzielam, choć już od paru dni śledzę Wasze losy :) Gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za resztę. My z mężem jesteśmy przed pierwszą IUI w Bydgoszczy, lekarz zapisał nas na grudzień dopiero, bo w listopadzie go akurat nie ma. To ile osób będzie miało w listopadzie próbę? Będę kibicować z całych sił 🤗
Ja pewnie w grudniu znaczy napewno bo @ przypada mi na 24.11 więc iui pewnie około 10.12 🙂
 
Cześć! Moja iui się nie powiodła. Jest mi bardzo bardzo przykro. Przyczyną jest prawdopodobnie brak profesjonalizmu mojej lekarz prowadzącej. Iui mialam na nie pękniętym pęcherzu, pomimo ovitrelle nie wiadomo czy pęcherzyk pękł bo..nikt po iui mnie nie monitorował. Nie wiedziałam o tym ze gin powinien mi kazać zrobić usg czy w ogóle owulacja była. Dziewczyny nie dawajcie sobie robic zabiegu na pękniętym pecherzyku! Kolejne podejście- końcem listopada.
Trzymam kciuki za pozostałe staraczki @ <3
 
Cześć! Moja iui się nie powiodła. Jest mi bardzo bardzo przykro. Przyczyną jest prawdopodobnie brak profesjonalizmu mojej lekarz prowadzącej. Iui mialam na nie pękniętym pęcherzu, pomimo ovitrelle nie wiadomo czy pęcherzyk pękł bo..nikt po iui mnie nie monitorował. Nie wiedziałam o tym ze gin powinien mi kazać zrobić usg czy w ogóle owulacja była. Dziewczyny nie dawajcie sobie robic zabiegu na pękniętym pecherzyku! Kolejne podejście- końcem listopada.
Trzymam kciuki za pozostałe staraczki @ <3
Akurat w tej kwestii nie koniecznie sie zgodzę. To czy inseminacja była na pękniętym czy na niepeknietym pęcherzyku nie decyduje o powodzeniu . Ja mialam na nie pękniętych pęcherzykach i nikt nie sprawdzał po iui czy pękły a udało sie za pierwszym razem :)
Wiec pamiętajcie kochane moje to nie ma wpływu na powodzenie
 
reklama
Cześć
Już od pewnego czasu śledzę różne fora i próbuje dowiedzieć się jak najwięcej. Obecnie jestem drugi dzień po drugiej próbie iui. I dręczy mnie pytanie, mimo że znalazłam parę wątków dotyczących tematu duphastonu to cały czas nie mam konkretnej odpowiedzi. Otóż lekarz przepisał mi 1 opakowanie, mam brać 2 razy dziennie po tabletce. Moja inseminacja była robiona 12 dnia cyklu przy cyklach 26dni. I tak zrodziło się pytanie w mojej głowie pytanie czy duphaston powinno brać się do dnia miesiączki? Dlaczego mój lekarz przepisał mi tylko 20 tabletek?? Skończą się 3 dni przed planowaną miesiączka, czy przerwanie brania w tym momencie może zaszkodzić gdyby się udało?? Jak to było z wami, jeśli braliście duphaston to do kiedy?? Pomocy 🙄🤨🤔☹️
 
Do góry