reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Czejajac na pierwsza iui w tym cyklu wzięłam się za testy
Jestem chyba za głupia bo jak dla mnie od 3 dni mam pozytywne miałyście może tak ?
4BE35288-F78A-4AD7-AEC0-D21D17B61C1F.jpeg
 
reklama
Mam pytanie, czy w trakcie podawania nasienia przy inseminacji odczuwałyście jakiś ból? Jestem po drugiej i raz mnie bolało a raz nie. I tak się zastanawiam jakie są Wasze odczucia.
 
I chciałam jeszcze dodać, że bardzo się cieszę ,że trafiłam na to forum. Jesteście wielkim wsparciem. Jakoś tak łatwiej , gdy jest ktoś kto zrozumie Twój ból i rozterki. No i oczywiści skrzydeł dodają historie z sukcesem. Daje to nadzieję, że może tym razem się uda:-)
 
Mam pytanie, czy w trakcie podawania nasienia przy inseminacji odczuwałyście jakiś ból? Jestem po drugiej i raz mnie bolało a raz nie. I tak się zastanawiam jakie są Wasze odczucia.
Ja przy każdej czułam moment kiedy zaczęło wypływać nasienie z tej probówki. Takie dziwne, rozpierające uczucie. Ale poza tym nic.
 
Zrobiłam dzisiaj test - nadal jedna krecha. Jutro beta. Wiecie co mnie najbardziej wkurza? Że o ile do owulacji mam cykle do siebie podobne tak od owulacji jest jazda. Nie miałam choćby dwóch cykli do siebie podobnych. Jak nie plamienia, to ból jajników, potem ból piersi, potem piersi i jajników. Oszaleć idzie, a to wszystko od razu daje złudną nadzieję...
 
reklama
Do góry