reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Ciesze sie ze u Ciebie ok 😊 co do szczepienia to u mnie bylo na odwrót mąż bez problemu moze sie sczepić ja natomiast musze odczekać 2 miesiące ale jest to wersja z kwietnia wiec bede dopytywac jak sytuacja wyglada aktualnie 😊
 
reklama
Ja pytałam lekarza i powiedział ze można podczas starań ale mówił ze jonson albo phizerem ostatecznie nie poszliśmy z mężem jakoś wole nie ryzykować mąż był chory w marcu a mi nic nie było i teraz bardziej boje się tych szczepień niż choroby
Mąż ma słabe parametry nasienia wiec nie chcemy ryzykować ze po szczepieniu będzie miał gorączkę czy coś to nam nie potrzebne
 
Ja pytałam lekarza i powiedział ze można podczas starań ale mówił ze jonson albo phizerem ostatecznie nie poszliśmy z mężem jakoś wole nie ryzykować mąż był chory w marcu a mi nic nie było i teraz bardziej boje się tych szczepień niż choroby
Mąż ma słabe parametry nasienia wiec nie chcemy ryzykować ze po szczepieniu będzie miał gorączkę czy coś to nam nie potrzebne
No u nas właśnie z uwagi na ryzyko gorączki u męża lekarz odradzał na razie. Teraz w ciąży tez będzie stres, wiec do dupy temat tych szczepionek
 
Mam podobne odczucia ale boje sie ze w koncu nie będzie innego wyjścia jak tylko sie zaszczepić..
No dokładnie z mojej strony zaszczepilabym się tylko z tego powodu aby mieć spokój podróżować itd myśle ze będą nas zmuszać do tego różnymi sposobami
Tez jestem wkurzona Na to wszystko bo zapisując się na badanie hsg nigdzie nie robią przez 👑 dopiero w Kartuzach się udało 6 szpital do którego dzwoniłam
I pomyślałam o ludziach którzy chorują na jakieś straszne choroby i tez maja leczenie utrudnione a mam wrażenie ze tym szpitalom np w Wejherowie to na rękę totalna olewka na ludzi
 
Rozumiem Cie doskonale, ja przed inseminacja musialam zrobic test na covida mimo ze mam "paszport" ozdrowienca.. Także niektórzy po prostu na tym zarabiają.. Postaram sie to odwlec w czasie choc nie wiem jak długo mi sie to uda bo jestem nauczycielem.. Ale uważam, że okres staran to jest bardzo stresujacy czas, kazda z nas ma swoje trudy a tu kurcze dochodzi jeszcze stres zwiazany z tym szczepieniem.. Ja nie jestem jakims antyszczepionkowcem tylko sie boje ze moze to pogorszyc moja i meza sytuacje.. No ale coz zobaczymy jak będzie 😊
 
Dziewczyny przepraszam, ale oderwane od tematu. I w sumie skierowane do tych, którym się udało. Czy przed betą robiłyście testy sikane? Jeśli tak to wychodziły czy na becie była niespodzianka?
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, ale oderwane od tematu. I w sumie skierowane do tych, którym się udało. Czy przed betą robiłyście testy sikane? Jeśli tak to wychodziły czy na becie była niespodzianka?
Ja robiłam wieczorem 14 dni po i wyszła jasna ładna kreska, ale się wam nie przyznałam, bo nie do końca w to wierzyłam 🙈 dopiero beta na drugi dzień była dla mnie pewniejsza
 
Do góry