reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Zrobiłam dzisiaj test - nadal jedna krecha. Jutro beta. Wiecie co mnie najbardziej wkurza? Że o ile do owulacji mam cykle do siebie podobne tak od owulacji jest jazda. Nie miałam choćby dwóch cykli do siebie podobnych. Jak nie plamienia, to ból jajników, potem ból piersi, potem piersi i jajników. Oszaleć idzie, a to wszystko od razu daje złudną nadzieję...
Miałam to samo… a jak już zobaczyłam te dwie kreski to stwierdziłam, ze nie miałam żadnego z objawow, o których przez dwa lata czytałam 🙈
 
reklama
Miałam to samo… a jak już zobaczyłam te dwie kreski to stwierdziłam, ze nie miałam żadnego z objawow, o których przez dwa lata czytałam 🙈
U mnie 12+4 i niestety cały czas mnie męczą przeokropne wymioty 🤮 potrafię cały dzień siedzieć w łazience 😏 miałam nadzieję, że minął wraz z 1 trymestrem ale poki co jest coraz gorzej więc cieszcie się dziewczyny z dobrego samopoczucia 🙂 teraz jeszcze przypaletalo się jakieś przeziebienie:ból gardła, katar mam nadzieję, że dzidzi ta infekcja nie zaszkodzi
 
Hej
Dziewczyny trochę mnie nie było ... zaległości nadrobiłam co u nas na wątku słychać ☺️
nowe dziewczyny serdecznie witam ☺️
2 Mamusie widzę ze po prenatalnych - gratuluje
Pozostałe tez dobrze , wiec superrrr
Ja jestem po operacji , wczoraj miałam
Okazało się ze mam polip endometrialny , usunęli i czekam msc na wynik histopatolog. Reszta narządów Ok
Może to blokowało zajście
Jak tylko dostanę zielone światło ze mogę się starać to idę na iui
Ale zapewne dopiero w pazdz
Trzymam kciuki za pomyślne wyniki z tego msc 💪
 
Hej
Dziewczyny trochę mnie nie było ... zaległości nadrobiłam co u nas na wątku słychać ☺️
nowe dziewczyny serdecznie witam ☺️
2 Mamusie widzę ze po prenatalnych - gratuluje
Pozostałe tez dobrze , wiec superrrr
Ja jestem po operacji , wczoraj miałam
Okazało się ze mam polip endometrialny , usunęli i czekam msc na wynik histopatolog. Reszta narządów Ok
Może to blokowało zajście
Jak tylko dostanę zielone światło ze mogę się starać to idę na iui
Ale zapewne dopiero w pazdz
Trzymam kciuki za pomyślne wyniki z tego msc 💪
Właśnie już się martwiłam co tam u Ciebie. Całe szczęście, ze usunęli dziada, może faktycznie on blokował. Jak się czujesz?
 
U mnie 12+4 i niestety cały czas mnie męczą przeokropne wymioty 🤮 potrafię cały dzień siedzieć w łazience 😏 miałam nadzieję, że minął wraz z 1 trymestrem ale poki co jest coraz gorzej więc cieszcie się dziewczyny z dobrego samopoczucia 🙂 teraz jeszcze przypaletalo się jakieś przeziebienie:ból gardła, katar mam nadzieję, że dzidzi ta infekcja nie zaszkodzi
Jeju wspoczuje. Moja koleżanka miała podobnie 😩 to kuruj się domowymi sposobami! Dużo zdrówka! 🤧
 
reklama
Ja po pobraniu. Ale się wkurzyłam, bo podobno wynik w poniedziałek. Nie wiem dlaczego jak zawsze był tego samego dnia. A powiedzcie mi, jeśli jest się w ciąży, a odstawi duphaston to może dojść do poronienia?
 
Do góry