reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Za długo się nie nacieszyłam, bo dzisiaj pojawiły się delikatne brązowe plamienia. Czy myślicie, ze to może być podrażnienie po wczorajszym badaniu?
Tak, może tak być ze po usg śluzówka została podrażniona. U mnie brązowe plamienia wiązały się z obecnością krwiaka, ale skoro wczoraj u Ciebie na usg wszytsko było ok, wiec to pewnie nie jest krwiak. Nie martw się, to pewnie nic poważnego:)
 
reklama
Za długo się nie nacieszyłam, bo dzisiaj pojawiły się delikatne brązowe plamienia. Czy myślicie, ze to może być podrażnienie po wczorajszym badaniu?
Karolcia nie martw sie plamienia pojawiaja sie na początku ciąży, moja kuzynka tez miala plamienia i wszystko bylo dobrze😊 ale jesli sie martwisz to moze umow sie na wizyte do swojego lekarza tak bedzie najbezpieczniej 😊
 
Biedna jesteś z tymi wymiotami 😔 ale jutro będzie wszystko dobrze 😊
Ja już po badaniu prenatalnym 🙂 ufffff wszystko w porządku 🙂 dzidzius się prawidłowo rozwija, serduszko jak dzwon. Pani dr stwierdziła, że bardzo aktywne bo ciężko jej było wymierzyć 😉 a w czasie badania dlubalo w nosie 😉 niestety płci nie udało się zobaczyć 🙂
 
Ja już po badaniu prenatalnym 🙂 ufffff wszystko w porządku 🙂 dzidzius się prawidłowo rozwija, serduszko jak dzwon. Pani dr stwierdziła, że bardzo aktywne bo ciężko jej było wymierzyć 😉 a w czasie badania dlubalo w nosie 😉 niestety płci nie udało się zobaczyć 🙂
No to super 😀 czekałam na dobre wieści 😀 ile cm ma maluch ?😊
 
reklama
Do góry