reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Dziewczyny mam pytanko 😊 czy jestescie zaszczepione przeciwko Covid-19? przepraszam, ze podejmuje ten watek tutaj ale wiem ze wszystkie staramy sie o bejbika i z czystej ciekawosci pytam czy ktoras z Was sie szczepila, jesli tak to czy miałyście jakas przerwę w staraniach?
 
Dziewczyny mam pytanko 😊 czy jestescie zaszczepione przeciwko Covid-19? przepraszam, ze podejmuje ten watek tutaj ale wiem ze wszystkie staramy sie o bejbika i z czystej ciekawosci pytam czy ktoras z Was sie szczepila, jesli tak to czy miałyście jakas przerwę w staraniach?
Ja się zaszczepiłam druga dawka i na drugi dzień miałam IUI która okazała się udana 😊
 
Dziekuje Ci za odpowiedź, ja aktualnie jestem ozdrowiencem😊 ale mysle o szczepieniu tylko przerażam mnie mysl o np 2 miesięcznej przerwie w staraniach bo wczesniej dostalam takie info ale moze cos sie juz zmienilo 😊
Kochana ja druga dawkę miałam na początku czerwca także pewnie nic się nie zmieniło ale co lekarz to opinia 😊
 
Dokładnie 😊 ale bardzo Ci dziekuje za odpowiedź troche mnie uspokoilas 😊 na następnej wizycie skonsultuje temat szczepien z lekarzem 😜
 
reklama
Do góry