reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Kasiulka a jak tam u Was teraz?
No więc...ja mam przerwę w staraniach...ale powiem wam, że po tej stymulacji coś mi się rozregulowało i okres spóźnia mi się już 5 dzień ( testy ciążowe negatywne ) ...ciągle pod górkę. Byłam ostatnio u lekarza tylko na USG piersi i tak zeszło na temat starań i on już powiedział, że jeśli ma być szczery to sugeruje tylko in vitro...powiedział, że szkoda czasu i kasy na inseminację. Nareszcie ciągle wałkuje w głowie temat in vitro 😉 ale bardziej martwi mnie brak okresu...
 
reklama
No więc...ja mam przerwę w staraniach...ale powiem wam, że po tej stymulacji coś mi się rozregulowało i okres spóźnia mi się już 5 dzień ( testy ciążowe negatywne ) ...ciągle pod górkę. Byłam ostatnio u lekarza tylko na USG piersi i tak zeszło na temat starań i on już powiedział, że jeśli ma być szczery to sugeruje tylko in vitro...powiedział, że szkoda czasu i kasy na inseminację. Nareszcie ciągle wałkuje w głowie temat in vitro 😉 ale bardziej martwi mnie brak okresu...
Kiedyś czytałam o podobnej sytuacji i dziewczyna w końcu poszła na betę a tam wystrzelona w kosmos a testy ujemne 🤭 może warto sprawdzić 😊
 
U mnie dzisiaj po prenatalnych super 😀 maluch ma 6.33cm, serduszko ślicznie bije No i jesteśmy o dzień starsi czyli 12+5 😀 a przede wszystkim chyba będzie Kacperek 😀😍😍


@Paula...
 

Załączniki

  • 20210823_155946.jpg
    20210823_155946.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 61
reklama
Za długo się nie nacieszyłam, bo dzisiaj pojawiły się delikatne brązowe plamienia. Czy myślicie, ze to może być podrażnienie po wczorajszym badaniu?
 
Do góry