reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

A bierzesz w ciąży żelazo? Ja miałam zlecony Feroplex do picia i on genialnie mi regulował wypróżnienia a tez miałam zaparcia. Inne preparaty zelaza nasilają problem, ten jeden odwrotnie. Jeśli nie masz wskazań do zelaza to kup w aptece Forlax. Bez recepty. To preparat w saszetkach który się nie wchłania. Możesz go stosować w ciąży. Jeśli jedna dziennie nie pomoże to zwiększ nawet do 3-4.
Biore zelazo, bo mialam niski wynik. Czy Feroplex moge ? Wyczytalam
o kiślu z siienia lnianego na poprawę, chwytam sie czego mogę....
 
reklama
reklama
Jak szalona! Ma prawie 2 miesiące i już wyrosła z rozmiaru 50 :) ja wiem ze jej kosmiczna waga 4,2kg to żaden wyczyn bo dzieci się takie rodzą nawet ale mi się wydaje gigantem już. Tyle ze ma fazę darcia paszczy bez powodu wiec ledwo żyję.
Super! nadgoni wagę za chwilkę , no i ma widac wiele do powiedzenia językiem krzyku:-)
 
Do góry