reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

U nas dziś 6+2 (6+0 wg USG), mamy ❤️. Ale czytając Wasze historie to jeszcze się nie potrafię cieszyć. Kolejne USG za 2 tygodnie w poniedziałek 14.10
Gratulacje Kochana! Delektuj się ciążą ile możesz, na każdym etapie życia dziecka będzie czym się martwić ❤️ to mi cały czas bliscy mówią i pomaga, szkoda czasu na czarne scenariusze ❤️
A przepraszam, ze ja tak zapytam z buta. Co w taki razie daje Ci ten accofil na tym etapie ciąży ?
Wiesz co, ten układ może blokować implantację, ale potem tez mój organizm może odrzucić ciąże, uznać ja za zagrożenie dla organizmu, do około 12 tygodnia.
Ja kupiłam dzisiaj jakiś naturalny eko bezzapachowy dezodorant pod pachy 😅 22 zł za niego dałam, oby działał 😛 bo będę zła 🤣 no i biały jeleń do mycia 😅
Ja bardzo polecam eko deo z miya. Jest zajebisty, ale trochę drogi niestety. Odkąd go używam to jak użyje takiego normalnego to mnie piecze strasznie, tylko pokazuje ile chemii w nich jest.
 
reklama
Gratulacje Kochana! Delektuj się ciążą ile możesz, na każdym etapie życia dziecka będzie czym się martwić ❤️ to mi cały czas bliscy mówią i pomaga, szkoda czasu na czarne scenariusze ❤️

Wiesz co, ten układ może blokować implantację, ale potem tez mój organizm może odrzucić ciąże, uznać ja za zagrożenie dla organizmu, do około 12 tygodnia.

Ja bardzo polecam eko deo z miya. Jest zajebisty, ale trochę drogi niestety. Odkąd go używam to jak użyje takiego normalnego to mnie piecze strasznie, tylko pokazuje ile chemii w nich jest.
Ja wiem. Bo brałam accofil przed transferem jako wlew domaciczny i od dnia transferu miałam zastrzyki codziennie do 12 tc mniej więcej.
Dlatego pytam co daje wprowadzenie go na tym etapie.
 
Ja wiem. Bo brałam accofil przed transferem jako wlew domaciczny i od dnia transferu miałam zastrzyki codziennie do 12 tc mniej więcej.
Dlatego pytam co daje wprowadzenie go na tym etapie.
A, rozumiem. Co daje to się okaże, jak uda się skonczyć 12sty tydzień, ale cel jest taki sam jak przy wdrożeniu od transferu, czyli ochrona przed odrzuceniem zarodka.
 
Wczoraj wyszłam ze szpitala dziś 6+5 a ja jestem znowu. Znowu krwawienie ale na usg zarodek z serduszkiem nadal. Krwiaka już lekarz nie widział. Mam nadzieję że zrobią mi rano kontrolne USG bo w tej całej krwi pojawiły się też skrzepy i bardzo chciałabym sprawdzić jutro czy wszystko ok
 
Dziewczyny biorące accofil - ja również od wtorku mam wdrożony, dawka 1/5 ampułki dziennie, codziennie. Dziś pierwsza morfo i wyniki jak w załączniku. Mam zalecenia tylko wyłącznie w kwestii leukocytów, a nic w kwestii neutrofilów ani niedojrzałych granulocytów. Wiecie może, czy to jakkolwiek powinno niepokoić?
oo, poszłaś do innego immuno czy jakiś lekarz z kliniki Ci przepisał?
 
A, rozumiem. Co daje to się okaże, jak uda się skonczyć 12sty tydzień, ale cel jest taki sam jak przy wdrożeniu od transferu, czyli ochrona przed odrzuceniem zarodka.
Nie spotkałam się z takim rozwiązaniem, dlatego pytam.
Ale jak Twój lekarz prowadzący jak i immuno tak uważają to ok.
 
reklama
Ja o 9 transfer a nadal się zastanawiam czy brać embryoglie czy nie. Jeszcze spytam lekarza który będzie wykonywał transfer. Ale chyba nie zaszkodzi co?...myślę o tym po prostu czy mu nie ogranicze zasiegu do jednego miejsca a tak może się "przeniesc" w lepsze miejsce?!...
 
Do góry