reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
@Aileen31 serio? 🥹😃 No to w poniedziałek dzwonię do kliniki z chyba z dobrymi wieściami, tam będzie drugie badanie. Aż mam dreszcze, bo nie wierzę, że po jednej próbie i z 1 komórka przetrwala się udało 😃
Trzymam kciuki za Ciebie 😉
U mnie Z pierwszej procedury przetrwał jeden zarodek - dziś ma dwa lata 🙈
Gratuluję wyniku 💪🏼🧡
 
A macie zarodki?
To chyba do mnie pytanie- tak, mam dwie ❄️❄️🥹 chciałabym wrócić po oba, nie łudzę się, że będę mieć wszystkie trzy transfery udane 🫣 ale nie chciałabym zostawiać zarodków w klinice. Jesli te dwa transfery się nie powiodą to nie będziemy już więcej podchodzić do procedury, będziemy mieć jedynaka :)
To ja po 4 transferach i ostatnio wchodzę a pani: znowu pani ( i się śmiejemy), bo szłam przełożyć wizytę.😂
Ej czyli kłamałaś że nie lubisz dzwonić..😅
Haha, nieeee, po prostu z nimi się jakoś dobrze rozmawia! 😂
moja cała procedura przebiegała błyskawicznie, bo chyba jakoś w styczniu poszliśmy pierwszy raz do kliniki, w lutym zaczęłam stymulację a 2 marca miałam transfer, więc ja byłam u nich przez miesiąc 2-3 razy w tygodniu, to po czasie już w progu mnie witali po imieniu 😀
 
Dzwoniłam dziś do kliniki i u nas wizyta kwalifikacyjna +/- dwa tygodnie czekania więc super, szybciutko. Śmiesznie, bo zadzwoniłam tylko z tym jednym pytaniem i się nie przedstawiłam, a pani zaczęła do mnie mówić po imieniu i zapytała czy będę chciała wizytę u tego lekarza co poprzednio - wiem, że na pewno system im mnie wyświetlił ale poczułam się jakby mnie wrzucili do książki z kontaktami 😀 dzwoniłam do nich tyle razy w czasie procedury, że chyba mają mnie w szybkim wybieraniu pod jedynką🤣
Jeju mnie też już wszystkie położne i panie z recepcji znają z imienia i nazwiska 😬

wczoraj wieczorem rozmawiałam z mężem na temat naszej ulubionej apteki 🤣 bo panie tak super zawsze wydają od razu igły i strzykawki do prolutexu bez pytania 🤡
 
Jeju mnie też już wszystkie położne i panie z recepcji znają z imienia i nazwiska 😬

wczoraj wieczorem rozmawiałam z mężem na temat naszej ulubionej apteki 🤣 bo panie tak super zawsze wydają od razu igły i strzykawki do prolutexu bez pytania 🤡
Też mam taką aptekę 🤣 dzień dobry z imienia, co potrzeba 😁 a najlepsze że od domu mam ją oddalona 30km ale zawsze mają "na miejscu" hormony i wiem, że tam wieczorem dostanę jak potrzebuje na już
 
Jeju mnie też już wszystkie położne i panie z recepcji znają z imienia i nazwiska 😬

wczoraj wieczorem rozmawiałam z mężem na temat naszej ulubionej apteki 🤣 bo panie tak super zawsze wydają od razu igły i strzykawki do prolutexu bez pytania 🤡
No tak, jednego dnia człowiek jest piękny i młody a nagle budzi się i ma ulubiona aptekę i jara go kupno nowego mopa🤣🤣🤣 kiedy to się stało 🤣
 
ogólnie powiem Ci, że spoko. Po tym telefonie do kliniki jakoś poczułam odciążenie głowy. Nie myślę już tyle o zarodkach, nie dłuży mi się aż tak. No i niedługo poznamy wynik. Mam ogromną nadzieję, że 2 się zamrożą, albo chociaż ta jedna... no nic. Czekam co życie przyniesie :)
 
reklama
Do góry