reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
To dobrze, w udo jakoś gorzej to widzę 😋
W brzuch, w udo jak wbiłam raz to miałam odczyn jak cała dlon gorący i swędzący. W brzuch szło dużo lepiej :)
a podczas stymulacji można? czy urodzą się dzieci z głowami kotów od tych wszystkich hormonów 😅?
Nie powinno się żeby nie doszło przypadkiem do naturalnego zapłodnienia przed punkcją.
Tak, od razu.
Do dzisiaj mi wstyd za moją reakcję w gabinecie 🙈 Powiedziałam gin, że chyba sobie jaja robi 🤣
Jak mi moja koleżanka z pracy powiedziała, że będzie miała trojaczki to powiedziałam „pierdolisz” 😆😆 nie pierdolila, urodziły się trzy identyczne dziewczynki 😀😀😀
Zostały tylko 3 😭😭
Oby zostały do końca ✊🏻 historia zna przypadki ( :) ) kiedy jeden wytarczyl do udanego transferu ;) trzymam kciuki mocno mocno
 
Dzwoniłam dziś do kliniki i u nas wizyta kwalifikacyjna +/- dwa tygodnie czekania więc super, szybciutko. Śmiesznie, bo zadzwoniłam tylko z tym jednym pytaniem i się nie przedstawiłam, a pani zaczęła do mnie mówić po imieniu i zapytała czy będę chciała wizytę u tego lekarza co poprzednio - wiem, że na pewno system im mnie wyświetlił ale poczułam się jakby mnie wrzucili do książki z kontaktami 😀 dzwoniłam do nich tyle razy w czasie procedury, że chyba mają mnie w szybkim wybieraniu pod jedynką🤣
 
Dzwoniłam dziś do kliniki i u nas wizyta kwalifikacyjna +/- dwa tygodnie czekania więc super, szybciutko. Śmiesznie, bo zadzwoniłam tylko z tym jednym pytaniem i się nie przedstawiłam, a pani zaczęła do mnie mówić po imieniu i zapytała czy będę chciała wizytę u tego lekarza co poprzednio - wiem, że na pewno system im mnie wyświetlił ale poczułam się jakby mnie wrzucili do książki z kontaktami 😀 dzwoniłam do nich tyle razy w czasie procedury, że chyba mają mnie w szybkim wybieraniu pod jedynką🤣
To ja po 4 transferach i ostatnio wchodzę a pani: znowu pani ( i się śmiejemy), bo szłam przełożyć wizytę.😂
Ej czyli kłamałaś że nie lubisz dzwonić..😅
 
Dziewczyny czesc, czy jak miałyście uwolnienie komórek na koniec stymulacji to 1 ampułkę Ovitrelle 250 dostałyście? Kiedyś kończyłam gonapeptylem, później 2xOvitrelle 250 a teraz dostałam 1x Ovitrelle 250 6500j. (inny lekarz).

Pozdrowienia
 
reklama
Do góry