reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Słuchajcie, potrzebuje wsparcia/ porady. Te 6 pęcherzyków antralnych mnie meeeega zmartwiło wczoraj i zaczynam się zastanawiać, czy czas się zacząć po prostu nastawiać na komórkę dawczyni, czy są jeszcze jakiekolwiek sensowne szanse na to, ze IVF uda się z moją własną komórką? Dodam, ze wyniki w maju miałam nie rewelacyjne, ale tez nie jakies tragiczne, bo amh 1,45 a fsh 7,26.
 
Słuchajcie, potrzebuje wsparcia/ porady. Te 6 pęcherzyków antralnych mnie meeeega zmartwiło wczoraj i zaczynam się zastanawiać, czy czas się zacząć po prostu nastawiać na komórkę dawczyni, czy są jeszcze jakiekolwiek sensowne szanse na to, ze IVF uda się z moją własną komórką? Dodam, ze wyniki w maju miałam nie rewelacyjne, ale tez nie jakies tragiczne, bo amh 1,45 a fsh 7,26.
A który dzień jesteś na stymulacji? Nie jakoś na początku?
 
Słuchajcie, potrzebuje wsparcia/ porady. Te 6 pęcherzyków antralnych mnie meeeega zmartwiło wczoraj i zaczynam się zastanawiać, czy czas się zacząć po prostu nastawiać na komórkę dawczyni, czy są jeszcze jakiekolwiek sensowne szanse na to, ze IVF uda się z moją własną komórką? Dodam, ze wyniki w maju miałam nie rewelacyjne, ale tez nie jakies tragiczne, bo amh 1,45 a fsh 7,26.
Kochana, głową do góry! Ja trzy lata temu -ok 10 pęcherzyków, pobrano 8 komórek, 5 było dojrzałych , zaplodnily się 2 a do blastocysty dojrzał jeden zarodek. Jakie było nasze załamanie, że się nie uda. Zbadaliśmy zarodek- zdrowy genetycznie. I ten zarodeczek ma ponad dwa lata 🥰
Obecnie moje amh nie całe 4 a mam 7 pęcherzyków .... We czwartek punkcja. Liczę znów na cud i 1 blastocyste 🙏🏼
Do szczęścia potrzeba aż tak wiele i tak niewiele ....
 
To jeszcze tutaj nic nie wiadomo 😅 Amh nie jest złe, ja w ogóle nie miałam monitoringu na tym etapie, myślę, że musimy uzbroić się w cierpliwość po prostu 🙏🏻
okej, bo wczoraj pytałam o to, czy 6 antralnych = maksymalnie 6 dojrzałych komórek i dostałam odpowiedź, że tak. Czyli jednak tak nie jest? Może się więcej pojawić?
 
Hej dziewczyny! Moje pierwsze kroki w życiu na forum, ale żałuję, że nie zajrzałam tu wcześniej.
Zakwalifikowana do programu w czerwcu, po 4 latach starań i pracy jako położna, przyczyna nieznana :(
22 oocyty pobrane, mamy 6 zarodków - 4 wysokiej jakości, 2 średniej, ale nie są złe
Transfer był 21.08 zarodka 5AA.
No niby wszystko pięknie, ale dzisiaj 6dpt i biel na teście, wiem że wcześnie, ale same rozumiecie. Najlepsze jest to, że na betę muszę iść w dzień pogrzebu ukochanej babci… Już mi chyba osiadły wszystkie moce po tym teście.
Ja robię betę 7dpt 😊 beta to beta, testy kłamią 😏
 
reklama
Do góry