reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Witajcie 😄
Chciałam się oficjalnie przywitać i dopytać o kilka rzeczy. Moja historia w dużym skrócie, naturalna CP w styczniu 2021, pierwsza procedura w lipcu 2021, wszystkie transfery z zerową betą, maj 2024 naturalna CP, we wrześniu wizyta kwalifikacyjna :) Zawsze miałam TSH poniżej 3, wynik z marca tego roku 1,18 a wczorajszy wynik 3,74. Myślicie że przyczepią się tego podczas kwalifikacji? Powinnam iść wcześniej do endokrynologa?
Mi badali do kwalifikacji. Pani położna w recepcji powiedziała ze wymagają (sama byłam zdziwiona)
Edit: później w sumie sama nie widziała czy może to rozliczyć z MZ wiec może to wymysł Kliniki 😅
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie 😄
Chciałam się oficjalnie przywitać i dopytać o kilka rzeczy. Moja historia w dużym skrócie, naturalna CP w styczniu 2021, pierwsza procedura w lipcu 2021, wszystkie transfery z zerową betą, maj 2024 naturalna CP, we wrześniu wizyta kwalifikacyjna :) Zawsze miałam TSH poniżej 3, wynik z marca tego roku 1,18 a wczorajszy wynik 3,74. Myślicie że przyczepią się tego podczas kwalifikacji? Powinnam iść wcześniej do endokrynologa?
To ja przed każdym transferem musiałam zrobić tsh i ft4, jak raz miałam tsh 3,5 to nie zgodziła się na transfer i miałam miesiąc później. Po zwiększeniu dawki eutyroxu ☺️
 
@Devin a jak u Ciebie się sprawy mają? Bo widziałam na innych wątkach, że jakieś zmartwienie tam było... 😕
No nie wyszło, w 8 tc dalej nie bylo serduszka i od 6 tc w ogóle nie urósł😞
odstawiłam progesteron i dostałam krwawienie wczoraj. Za 2 tyg mam kontrolę czy się oczyściłam czy łyżeczkowanie ale już to przechodziłam i obyło się bez szpitala.
Jak na usg będzie git i będzie zwiastowało owulację to podchodzę odrazu na naturalnym cyklu 😛mam jeszcze 3 zarodki, walczę dalej😅💪🏻
 
No nie wyszło, w 8 tc dalej nie bylo serduszka i od 6 tc w ogóle nie urósł😞
odstawiłam progesteron i dostałam krwawienie wczoraj. Za 2 tyg mam kontrolę czy się oczyściłam czy łyżeczkowanie ale już to przechodziłam i obyło się bez szpitala.
Jak na usg będzie git i będzie zwiastowało owulację to podchodzę odrazu na naturalnym cyklu 😛mam jeszcze 3 zarodki, walczę dalej😅💪🏻
Przykro mi, ale super że się nie poddajesz! Trzymamy kciuki dalej! :)
 
No nie wyszło, w 8 tc dalej nie bylo serduszka i od 6 tc w ogóle nie urósł😞
odstawiłam progesteron i dostałam krwawienie wczoraj. Za 2 tyg mam kontrolę czy się oczyściłam czy łyżeczkowanie ale już to przechodziłam i obyło się bez szpitala.
Jak na usg będzie git i będzie zwiastowało owulację to podchodzę odrazu na naturalnym cyklu 😛mam jeszcze 3 zarodki, walczę dalej😅💪🏻
Cieszę się, że walczysz dalej, to jest niesamowite jakie my kobiety jesteśmy silne… mocno trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry