reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
tu się robi problem. Miałam być między 12 a 15dc i wczoraj dzwonię umówić wizytę i usłyszałam że w tym terminie mój doktor ma wolne :/ czekam na info czy inny lekarz mnie przyjmnie w następną sobotę
to ze Twój lekarz ma wolne nie powinno stanowić problemu, powinni Ci znaleźć termin do innego :)
 
Lećcie do innej kliniki. Nie ma na co czekać. Zaufanie do lekarza i do sposobu leczenia który wybrał, to powinna być podstawa. To ten dream team do przeprowadzenia procedury z powodzeniem. Jeśli czujesz że w tej klinice nie czujesz się dobrze - to nie czekaj. Szukaj kolejnej i od początku zwracaj uwagę jak czujesz się w nowym miejscu.
 
Cześć dziewczyny 😉 Nie było mnie kilka dni bo byłam na babskim wyjeździe i dochodzę do siebie po tym wszystkim. Generalnie ten cykl pauzuje odpoczywam. D Dimery mi spadają, jestem cały czas na Clexane ale jutro ostatnia kontrola w labie. W piątek tydzień temu były 1490, w poniedziałek 995, więc mam nadzieję że jutro będą już w normie i nie będę musiała już brać Clexane 😀 Niniejszym po ponad miesiącu możliwe że jutro będzie pierwszy dzień bez żadnego zastrzyku w brzuch 🙂
 
Dziewczyny użyłam dziś pierwszy raz gonal f oraz mensinorm i niestety mensinorm przy usuwaniu pęcherzyków powietrza mi trochę wyskoczył w powietrze i już chce mi się płakać, że zmarnowałam lek i będzie to miało wpływ na stymulację. Myślicie, że świruje czy tak się po prostu może zdarzyć i nic poważnego nie powinno się dziać? W stresie nawet nie zerknęłam ile to było, ale trwało to dosłownie sekundę…
 
Dziewczyny użyłam dziś pierwszy raz gonal f oraz mensinorm i niestety mensinorm przy usuwaniu pęcherzyków powietrza mi trochę wyskoczył w powietrze i już chce mi się płakać, że zmarnowałam lek i będzie to miało wpływ na stymulację. Myślicie, że świruje czy tak się po prostu może zdarzyć i nic poważnego nie powinno się dziać? W stresie nawet nie zerknęłam ile to było, ale trwało to dosłownie sekundę…
Spokojnie. Stymulacja trwa ok 12 dni, lek przyjmujesz codziennie więc zadziała przez ten czas odpowiednio. Na pewno była to nieznaczna ilość. Bez paniki, poprostu uważniej następnym razem ☺️
Następnym razem też, jeżeli masz taką wątpliwość, pobierz poprostu dawkę jeszcze raz i zgłoś lekarzowi przy wizycie że jedna dawka się zmarnowała, jak zabraknie to lekarz dopisze receptę.
 
reklama
Do góry