reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

No i dziewczyny znowu mam dylemat z tym moim okresem 😅 teraz na wieczór chyba powoli mi się zaczyna, wiec chyba będę traktować jutro jako 1 DC? Myślicie że w takim układzie środę iść normalnie na wizytę czy pisać jeszcze do gin? Sorka, że wam truję ale dzisiaj chyba wykończe się nerwowo z tym okresem 😅
Miałam ten sam problem, bo zawsze okres zaczynał mi się rano, a tutaj nagle przyszedł wieczorem...
Ostatecznie policzyłam jako 1 DC kolejny dzień.
 
reklama
No i dziewczyny znowu mam dylemat z tym moim okresem 😅 teraz na wieczór chyba powoli mi się zaczyna, wiec chyba będę traktować jutro jako 1 DC? Myślicie że w takim układzie środę iść normalnie na wizytę czy pisać jeszcze do gin? Sorka, że wam truję ale dzisiaj chyba wykończe się nerwowo z tym okresem 😅
Traktowałabym jutro jako 1dc. I poszłabym w środę na spokojnie na wizytę. Ale jak masz się tak stresować, to dzwoń do lekarki i spróbuj przesunąć na jutro. Jak się nie uda to ta środa też będzie dobrze :) możesz zacząć stymulację w 2dc lub później :)
 
A przypomnisz czemu musisz być na wizycie 1 dnia okresu?
A żadna z Was nie miała tak zaplanowanej wizyty?
U nas to było związane z założeniem, że stymulacja zaczyna się od 2DC, więc koniecznie trzeba było wykonać w 1dc badanie krwi i USG, żeby wiedzieć, z jaką sytuacją się startuje.
 
A żadna z Was nie miała tak zaplanowanej wizyty?
U nas to było związane z założeniem, że stymulacja zaczyna się od 2DC, więc koniecznie trzeba było wykonać w 1dc badanie krwi i USG, żeby wiedzieć, z jaką sytuacją się startuje.
Bym musiała poszukać w dokumentach bo nie pamiętam kiedy ja byłam na wizycie. Stymulację na pewno miałam od 2dc.

Hmm no ale na pewno jest jakieś wyjście. Jeżeli okres wypadnie w środę a w środę lekarz ma wolne i za miesiąc to samo to co chwila przekładanie stymulacji o kolejne miesiące? 😀
 
Bym musiała poszukać w dokumentach bo nie pamiętam kiedy ja byłam na wizycie. Stymulację na pewno miałam od 2dc.

Hmm no ale na pewno jest jakieś wyjście. Jeżeli okres wypadnie w środę a w środę lekarz ma wolne i za miesiąc to samo to co chwila przekładanie stymulacji o kolejne miesiące? 😀
Myślę, że u nas byliby w stanie tak zrobić... np. w przypadku świąt czy weekendu. Chociaż gdyby chodziło o różnicę 1 dnia to pewnie nie miałoby to znaczenia.
Co do braku lekarza to akurat niemożliwe, bo te przedpunkcyjne kontrole robią randomowi na dyżurze, hurtowo, przechodząc z gabinetu do gabinetu.
Ale jeśli np. w środę wypadłoby święto narodowe, a miałby to być dzień jakiejś akcji na cyklu naturalnym, to pewnie trzeba by czekać cały cykl... :-(
 
Wybrałam ten. Co prawda w składzie nie ma typowo perfum ale jakis zapach jest. Nie działa on jakoś cudownie ale na kilka godzin daje radę.
to ja polecę taki, który jest 100% naturalny i starcza u mnie na cały dzień
 

Załączniki

  • IMG_7300.jpeg
    IMG_7300.jpeg
    50,4 KB · Wyświetleń: 30
Punkcja była w czwartek, 4 dni brania dupka i dzisiaj nasiliło mi się wieczorem plamienie, takie jakie mam zazwyczaj zanim się okres rozhula. Już się zaczynam martwić, że za wcześnie 🫣
 
reklama
Do góry