reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Punkcja była w czwartek, 4 dni brania dupka i dzisiaj nasiliło mi się wieczorem plamienie, takie jakie mam zazwyczaj zanim się okres rozhula. Już się zaczynam martwić, że za wcześnie 🫣
Z tego co czytałam to krwawienie przychodziło u niektórych kobiet po kilku albo kilkunastu dniach po punkcji, nawet mimo brania proga. Wątpię żeby było cos takiego jak „za wcześnie”, „za późno”. Plus chyba nie ma to takiego znaczenia jeśli nie robicie świeżego transferu? :) ja miałam też plamienie jakoś od 7 dnia po punkcji, okres w 10 dniu po punkcji mimo brania proga.
 
reklama
Punkcja była w czwartek, 4 dni brania dupka i dzisiaj nasiliło mi się wieczorem plamienie, takie jakie mam zazwyczaj zanim się okres rozhula. Już się zaczynam martwić, że za wcześnie 🫣
Może to właśnie zbliżający się okres. Tydzień po punkcji może być i to normalne.
U mnie był 6 dni po punkcji. Cieszyłam się, że tak szybko ;)
 
Dziewczyny jestem nowa na forum i wciaz nie ogarniam :D czy da się tutaj w opisie użytkownika dodać jakąś notkę? Mogłybyśmy opisać nasze starania w skrócie, która procedura, który transfer, bo powiem szczerze trochę mi się miesza kto jest kim i na jakim etapie jest :D
 
Dziewczyny jestem nowa na forum i wciaz nie ogarniam :D czy da się tutaj w opisie użytkownika dodać jakąś notkę? Mogłybyśmy opisać nasze starania w skrócie, która procedura, który transfer, bo powiem szczerze trochę mi się miesza kto jest kim i na jakim etapie jest :D
W ustawieniach można napisać sobie sygnaturę, ale jak przeglądacie forum na telefonie to chyba w pionie jej nie widać (czy jakoś tak).
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie słabo, od rana boli podbrzusze jakby coś w środku było. Najgorzej przy siadaniu lub w aucie na wybojach. Umówiłam się na wizytę w czwartek rano. Jakieś mam takie przeczucie że to łagodna hiperka... Ale niech sprawdzą pod USG. Byle się doturlać do czwartku, bo SORu chce uniknąć jak ognia. 😐
 
Do góry