reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny czy wszystkie zaczynalyscie stymulacje w 3 DC? Czy może to być różnie ze startem?
ja brałam estrofem od 21dc i zaczęłam stymulację Gonalem 225 w 4dc. Lekarka mi mówiła że właśnie przez estrofem jest większa elastyczność ze startem stymulacji, bodajże mówiła, że można rozpocząć nawet do 9dc
 
Ja dziś jestem 6dpt i szczerze czuje się bardzo normalnie, tzn tylko piersi trochę mnie bolą, ale o wiele mniej niż wcześniej i trochę mnie to zastanawia żeby nie powiedzieć że martwi 😐
U mnie tak było do jakiegoś 5 miesiąca ;-), więc nie martw się brakiem "objawów", których brak lub obecność na tym etapie nie musi o niczym świadczyć!
 
Ja mam pytanie o transfer, macie jakieś rady czego nie wolno robić przed, bezpośrednio po? Bo już czytałam różne informacje typu nie używać perfum i nie robić makijażu i sama się zastanawiam czy to serio ma wpływ?
Ja oficjalnie byłam w tej kwestii królową przesady ;-) , ale postanowiłam, że lepiej dmuchać na zimne :p
Przed to właściwie jedynie nie piłam alkoholu i jadłam w miarę zdrowo.
W dniu transferu, i potem przez wiele kolejnych miesięcy ;-) nie używałam perfum, perfumowanych kosmetyków, żadnych odświeżaczy powietrza, świec zapachowych, niczego z olejkami eterycznymi (zmieniłam pastę do zębów)... Malowałam się jednak, niekoniecznie czymś ekologicznym, i używałam trochę lakieru do włosów. Ale nie zdecydowałam się np. na żadne farbowanie.
 
No i dziewczyny znowu mam dylemat z tym moim okresem 😅 teraz na wieczór chyba powoli mi się zaczyna, wiec chyba będę traktować jutro jako 1 DC? Myślicie że w takim układzie środę iść normalnie na wizytę czy pisać jeszcze do gin? Sorka, że wam truję ale dzisiaj chyba wykończe się nerwowo z tym okresem 😅
 
reklama
No i dziewczyny znowu mam dylemat z tym moim okresem 😅 teraz na wieczór chyba powoli mi się zaczyna, wiec chyba będę traktować jutro jako 1 DC? Myślicie że w takim układzie środę iść normalnie na wizytę czy pisać jeszcze do gin? Sorka, że wam truję ale dzisiaj chyba wykończe się nerwowo z tym okresem 😅
A przypomnisz czemu musisz być na wizycie 1 dnia okresu?
 
Do góry