reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

A ja i moje szczęście 🍀 miałam pierwszą wizytę z badaniami i wizytę z doktorem tego samego dnia i miałam się umówić na kolejną (po dwóch tygodniach, bo jeszcze czekałam na badania genetyczne), żeby omówić stymulację. Miałam mieć jutro wizytę i przenieśli mi na dzisiaj. Okazało się, że ona zostanie uznana jednak za kwalifikacyjną, bo nie było wtedy wszystkich wyników badań. Wyszło mi AMH 4,60 więc grozi mi hiper stymulacja i doktor zmienił plan na inseminacje…
 
reklama
A ja i moje szczęście 🍀 miałam pierwszą wizytę z badaniami i wizytę z doktorem tego samego dnia i miałam się umówić na kolejną (po dwóch tygodniach, bo jeszcze czekałam na badania genetyczne), żeby omówić stymulację. Miałam mieć jutro wizytę i przenieśli mi na dzisiaj. Okazało się, że ona zostanie uznana jednak za kwalifikacyjną, bo nie było wtedy wszystkich wyników badań. Wyszło mi AMH 4,60 więc grozi mi hiper stymulacja i doktor zmienił plan na inseminacje…
Przez taki wynik AMH nie zostałaś dopuszczona do stymulacji do ivf? Dobrze rozumiem?
 
Dziwne, że z góry zakłada hiperstymulację.. zamiast dobrać odpowiednie dawki hormonów.. będzie czekał aż amh spadnie? Chyba, że brał pod uwagę inne wyniki też.
Przy wyższym amh miałam stymulację, też z ryzykiem hiperstymulacji, ale odroczony był tylko transfer i obyło się bez hiperki.
 
Dziwne, że z góry zakłada hiperstymulację.. zamiast dobrać odpowiednie dawki hormonów.. będzie czekał aż amh spadnie? Chyba, że brał pod uwagę inne wyniki też.
Przy wyższym amh miałam stymulację, też z ryzykiem hiperstymulacji, ale odroczony był tylko transfer i obyło się bez hiperki.
Też mnie dzisiaj zadziwił, więc odkłada plan ivf na dwie IUI.
 
reklama
Do góry