reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Pewnie przekręcę, ale mężowi wyszedł dość niski procent tych ruchliwych plemników, więc stwierdził, że IUI je trochę podkręci i to najlepsze wyjście.
 
reklama
Ja w 9 dpt pamiętam miałam betę ok 80. Lekarz do mnie, że słabo bo w 10dpt spodziewamy się minimalnej ale trzycyfrowej wartości. Te "słabo" ma dziś nieco ponad dwa lata i jest zdrowym chłopcem 😁
No jednak coś się dzieje :) jest po dzisiejszym badaniu 117,53 :)
Trochę mi ulżyło, teraz trzymać kciuki dalej…
 
Pewnie przekręcę, ale mężowi wyszedł dość niski procent tych ruchliwych plemników, więc stwierdził, że IUI je trochę podkręci i to najlepsze wyjście.
A przypomnisz proszę jaka macie diagnostykę i leczenie za sobą? I ile się staracie i ile macie lat? Może rzeczywiście widzi szanse w powodzeniu przez IUI po prostu? Bo samo wysokie AMH nie jest przeciwwskazaniem do kwalifikacji do ivf…..

No i jeszcze pytanie czy wizytę wam ostatecznie zmienił na zwykłą i zapłaciliście? Czy dał jako kwalifikacyjną i was odrzucił? Bo to ważne, żeby się nie okazało że zablokuje wam możliwość skorzystania z programu :/
 
A wiecie może czy na etapie kwalifikacji mogę tak po prostu sobie zmienić lekarza? (Muszę dokładnie doczytać) Bo tak się zastanawiam czy tak sobie nie chcą nadrobić trochę ze względu na refundację.. ale takie wewnętrzne przemyślenia, bo powiedział, że jak zrobimy badania nasienia z fragmentacją DNA, to możliwe że na jednej IUI się skończy i tak po tej wizycie totalnie mnie rozbił.
 
A przypomnisz proszę jaka macie diagnostykę i leczenie za sobą? I ile się staracie i ile macie lat? Może rzeczywiście widzi szanse w powodzeniu przez IUI po prostu? Bo samo wysokie AMH nie jest przeciwwskazaniem do kwalifikacji do ivf…..

No i jeszcze pytanie czy wizytę wam ostatecznie zmienił na zwykłą i zapłaciliście? Czy dał jako kwalifikacyjną i was odrzucił? Bo to ważne, żeby się nie okazało że zablokuje wam możliwość skorzystania z programu :/
Zmienił nam wizytę na płatną, żeby nas nie odrzuciło. Teraz już mija prawie 2,5 roku. Badania do tej pory już praktycznie wszystkie z krążącej listy staraczkowej wykonane, mąż miał nawet rozszerzone nasienie, ale bez fragmentacji DNA. Drożność wykonana, nawet mój lekarz oświadczenie dał, że się u niego leczę ponad rok.
 
reklama
Zmienił nam wizytę na płatną, żeby nas nie odrzuciło. Teraz już mija prawie 2,5 roku. Badania do tej pory już praktycznie wszystkie z krążącej listy staraczkowej wykonane, mąż miał nawet rozszerzone nasienie, ale bez fragmentacji DNA. Drożność wykonana, nawet mój lekarz oświadczenie dał, że się u niego leczę ponad rok.
A masz jakąś ciążę za soba w ciągu tych 2,5 roku?
Ps. Pytam bo mi w klinice powiedziała lekarka, że skoro przez trzy lata ciąży nie było to inseminacja kompletnie nie ma sensu.

I skoro zmienił na płatną to czym prędzej idź do innego :)
 
Do góry