reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Hej wczoraj po 8 oddalałam krew na proga i betę i oczywiście co ? Po godzinie 16 przyszedł sam wynik progesteronu a beta jeszcze w realizacji 🥺 pierwszy raz mi się zdarzyło żeby wyniki bety nie były w tym samym dniu ( a wykonywałam ich mnóstwo) no masakra tak się denerwuje 🥺 teraz rano też wstałam i sprawdzam i nadal w realizacji nie wiem co jest grane .
Robiłam w Diagnostyce 🫣
Miałam to samo przy pierwszej becie… jak na złość 😋 miałam uniki przyszły na następny dzień po 13. Ja zakładam że kurier nie wziął próbki… więc mimo wszystko tego drugiego dnia zrobiłam drugą betę, która przyszła o 20
 
reklama
Miałam to samo przy pierwszej becie… jak na złość 😋 miałam uniki przyszły na następny dzień po 13. Ja zakładam że kurier nie wziął próbki… więc mimo wszystko tego drugiego dnia zrobiłam drugą betę, która przyszła o 20
ale była jedna tylko pobierana i to mnie dziwi zawsze razem było 🫣
To był 7dpt nono jutro będę robić . Mam nadzieje , że ta wczorajsza przyjdzie bo siedzę jak na szpilkach czy jest okej 🥺🙏🏻
 
ale była jedna tylko pobierana i to mnie dziwi zawsze razem było 🫣
To był 7dpt nono jutro będę robić . Mam nadzieje , że ta wczorajsza przyjdzie bo siedzę jak na szpilkach czy jest okej 🥺🙏🏻
Zadzwoń do diagnostyki że masz lekarza na 10:00 i musisz mieć wynik bety😎
 
Hej dziewczyny jak tam ? Ja generalnie czuje rozchwianie. Do tego jajniki czuje mocno i mam od wczoraj okropne wzdęcia, gazy i rano miałam problemy jelitowe... Nie wiem czy to związane ze stymulacją...
 
Hej dziewczyny jak tam ? Ja generalnie czuje rozchwianie. Do tego jajniki czuje mocno i mam od wczoraj okropne wzdęcia, gazy i rano miałam problemy jelitowe... Nie wiem czy to związane ze stymulacją...
Tak, niestety może być do skutek stymulacji. Stosujesz dietę lekkostrawną? Ja dwa dni przed punkcja z obawy właśnie o problemy z jelitami stosowałam prawie że płynną dietę - rosół, kisiel, jogurty pitne. I w pogotowiu miałam espumisan i lactulosum.
 
reklama
Do góry