reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ja po ostatniej punkcji byłam już na granicy zgłoszenia się na izbę przyjęć, tak mnie męczyły dolegliwości brzucha. Espumisan, nospa, paracetamol, zdrowa dieta bogata w białko i dużo wody
Ale taki ból miałaś? Ja miałam punkcje o 11. Do tej pory jak chodzę czuje takie ciągnięcie, kłócie w brzuchu. Długo tak może boleć?
 
Ale taki ból miałaś? Ja miałam punkcje o 11. Do tej pory jak chodzę czuje takie ciągnięcie, kłócie w brzuchu. Długo tak może boleć?
Tak, taki ból, ogromne wzdęcie, już zaczęłam mierzyć obwód brzucha i kontrolować ile piję i jak często robię siusiu. Punkcja była w czwartek i tak na prawdę jeszcze w sobotę miałam problem żeby siedzieć w aucie z zapiętym pasem bezpieczeństwa
Ja przy ostatniej punkcji miałam bardzo duże dawki leków, pobrali mi 16 komórek gdzie wcześniej były dużo mniejsze ilości- wiem ze bywają przypadki gdzie komórek jest dużo więcej ale widać to już była u mnie jakaś wartość graniczna
 
Do góry