reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
pierwsza, więc chyba jeszcze nie kwalifikacyjna….
Pierwsze bywają zazwyczaj kwalifikacyjne, chyba ze się inaczej umowiliscie. 3 dc to wydaje się idealny termin, bo mogłabyś dziś stymulację już zacząć, a badania powinni być w stanie Ci pobrać podczas wizyty. Wyniki w placówkach są mega szybko. Trzymam kciuki, abyś wyszła już z kwalifikacja, badaniami i lekami do stymulacji :D
 
Laski po pozytywnych transferach jak wasi lekarze schodzą z leków ? Mój mi w zaleceniach napisał że leki do 10/11 tyg ale nie wyobrażam sobie odstawić proga tak wcześnie. Będę to konsultować z lekarzem który mi ciążę prowadzi teraz. Narazie zmniejszyłam estrofem na 2x1 i zaraz będę na 1x1 żeby odstawić.
 
Laski po pozytywnych transferach jak wasi lekarze schodzą z leków ? Mój mi w zaleceniach napisał że leki do 10/11 tyg ale nie wyobrażam sobie odstawić proga tak wcześnie. Będę to konsultować z lekarzem który mi ciążę prowadzi teraz. Narazie zmniejszyłam estrofem na 2x1 i zaraz będę na 1x1 żeby odstawić.
Ja jeszcze nie wiem jak, bo dopiero w czwartek mam ostateczna wizytę. Jak na razie to w 5+5 zeszłam na estrofem 1x1, a wcześniej miałam 2x1. A proga mam cały czas tak jak miałam, czyli utrogestan 3x1
 
Laski po pozytywnych transferach jak wasi lekarze schodzą z leków ? Mój mi w zaleceniach napisał że leki do 10/11 tyg ale nie wyobrażam sobie odstawić proga tak wcześnie. Będę to konsultować z lekarzem który mi ciążę prowadzi teraz. Narazie zmniejszyłam estrofem na 2x1 i zaraz będę na 1x1 żeby odstawić.
luteina 1x1 do 35tc , clexane do końca ciąży .
 
Dziewczyny, jakie macie wskazania do heparyny? Bo ja mam pai 1 w homozygocie i nikt mi nie zlecił heparyny, tylko acard 150. I ja się trochę obawiam, ze coś się może stać.
 
I gratulacje decyzji! Super Cię mieć tu z nami :)) pamietam, ze Ty miałaś chyba laparo w podobnym czasie, co @amusedxxx a ja wtedy tez byłam w szpitalu na wycinaniu woreczka żółciowego.
dziękuję:) tak nawet chyba w ten sam dzień miałyśmy zabiegi :) fajnie by było jakby poszło szybko i okazałoby się kwalifikacyjną wizytą…. Właśnie jadę:)
@JestemA Ciebie pytałam bo pisałaś że jeździsz do Invimed Wrocław, ja tez:)
 
reklama
Do góry