reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

No właśnie dlatego ja zdecydowałam się jednak zapłacić hajs i iść do tego lekarza, który wykrył mi polipy, a nie szukać po szpitalach na NFZ, bo nie wiem na kogo trafię. Miałam już jedną histero diagnostyczną i niby nic nie znaleźli - ale teraz się zastanawiam, czy po prostu nie robił jej lekarz, który sam nie wiedział czego ma szukać...
Dokładnie mnie np kierowała moja dr do swojej koleżanki która zajmuje się też niepłodnością, miałam na NFZ
 
reklama
no ja wtedy jakoś nie myślała i chyba skupiłam się aby to było na nfz. Teraz bym inaczej podeszła.
Wiadomo człowiek uczy się na własnych błędach ;) Ja to i laparo i histero i biopsja Endo już dosłownie wszystko mam zbadane oprócz głębokiej immunologi- ale moja doktor nie boi się obstawić lekami ☺️
 
Wiadomo człowiek uczy się na własnych błędach ;) Ja to i laparo i histero i biopsja Endo już dosłownie wszystko mam zbadane oprócz głębokiej immunologi- ale moja doktor nie boi się obstawić lekami ☺️
no ja miałam tylko histero i biopsję. Teraz histero ale operacyjna. Immunologii małam tyle ile było w tych badaniach z Katowic.
 
Jutro mam drugie usg. Juz nie mogę spać bo ciągle myślę o tym by wszystko było ok. Trzymajcie proszę kciuki 🌸
Dam znać wieczorem
Mam tak samo, mysli z tyłu głowy się płatają, za dwa dni się i u mnie okaże, na razie to chodzę w okropnym stanie, jestem ciągle zmęczona,ospala,nerwowa,z takimi bólami piersi, że to musi coś być,bo inaczej nie może być 😏 Trzymam mocno kciuki za Ciebie 😉
 
no ja miałam tylko histero i biopsję. Teraz histero ale operacyjna. Immunologii małam tyle ile było w tych badaniach z Katowic.
Mi torbiel usunęli podczas laparoskopii diagnostycznej, na histero czysto, biopsja też ok;) Jeśli trzeba operacyjną to trzeba to jest na szczęście maloinwazyjny zabieg 😀
 
reklama
Bardzo mi przykro. To jest takie straszne, że mimo tylu przejść ciągle coś.
Ja sobie nie wyobrażam mieć histero bez narkozy i na bank się nie zgodzę na taki zabieg. Nie wiem czemu ma to służyć.
może zależy dla kogo ja miałam w maju na NFZ bez usypiania tylko miałam znieczulenie miejscowe w szyjkę i kompletnie zero bólu , a też się mega naczytałam że ból ogromny i się okropnie denerwowałam ale nie diabeł taki straszny . O wiele gorsza jest drożność jajowodów to jest ból .
 
Do góry