reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

No zwłaszcza, że dopiero mialam punkcję, więc obstawiam, że narokozy w tak krótkim czasie nie są obojętne dla organizmu.
Chociaż szczerze mówiąc to chcialabym mieć ta histero, niech mnie tam wyczyszczą. Bo co z tego skoro zlusczy jak zaraz może pojawić sie znów? Sama nie wiem...
Krótkotrwałe znieczulenie nie jest obciążające dla organizmu jakoś szczególnie. Te odstępy w znieczuleniach tyczą się tych dłuższych, w których człowiek jest do tlenu podłączony.

A pojawić się może niestety tak czy siak. Mi się pojawiał co trzy cykle, histeroskopie miałam tak:
Listopad 2023,
Kwiecień 2024
Sierpień 2024

I za każdym razem wykryty miesiąc wcześniej. Ale u Ciebie nie będzie na pewno wracał, bo będzie ciąża od razu :))
 
reklama
Krótkotrwałe znieczulenie nie jest obciążające dla organizmu jakoś szczególnie. Te odstępy w znieczuleniach tyczą się tych dłuższych, w których człowiek jest do tlenu podłączony.

A pojawić się może niestety tak czy siak. Mi się pojawiał co trzy cykle, histeroskopie miałam tak:
Listopad 2023,
Kwiecień 2024
Sierpień 2024

I za każdym razem wykryty miesiąc wcześniej. Ale u Ciebie nie będzie na pewno wracał, bo będzie ciąża od razu :))
Tak naprawdę to będę robić co lekarz mi powie. Jak powie, że nie trzeba histero to nie zrobie, jak powie, że trzeba to zrobie. Ale nie uśmiecha mi sie wydawać 4k co 3 miesiące.
 
A ja mam takie pytanie, bo gdzieś wyczytałam i jakoś zwątpiłam, że nie można dopłacać za nic poza programem, oprócz badania zarodków? Ale może źle coś zrozumiałam, bo jak mam zlecone AHA Embryohatching oraz IVM, to mogę mieć to bez problemu?
Ja chciałam ah ale dostałam informację że to jest płatne a dopłacać nie mogę więc mam samo embryoglue.
 
Hej Dziewczyny, czy któraś przechodziła przeziębienie w 1 trymestrze? U mnie 7+5 tc, od wczoraj jestem chora, a dzisiaj taki zabarwiony śluz się pojawił i się zastanawiam, czy jest to w normie, czy przeziębienie jakoś wpływa na taki objaw itd?
Ja właśnie w tym momencie przechodzę niestety :( podobno w żaden sposób to ciazy nie zagraża, tylko z leczeniem ciężko, bo prawie nic nie można. Ja płuczę gardło woda z solą
 
Ja właśnie w tym momencie przechodzę niestety :( podobno w żaden sposób to ciazy nie zagraża, tylko z leczeniem ciężko, bo prawie nic nie można. Ja płuczę gardło woda z solą
U mnie też to samo 7+1 bez siły 😭Katar ,sporadyczny kaszel 😷 zimno jak diabli i tak kicham ,że o pani 😭😭jednym słowem do dupy piję herbaty z cytryną i miodem i apapem się trochę ratuje i liczę na to ,że przejdzie bez wizyty u lekarza
 
chyba słaba ta grupa na fb skoro laska łazi po forach i nakłania do uczestnictwa 🤡
Na fb jest jedna grupa In vitro w Polsce i jest dość liczebna więc myślę że nie ma potrzeby kolejnych. Tu na forum i pytania i odpowiedzi są anonimowe. Na Fb można zadać pytania anonimowo(dodać post) ale odpowiedzi innych pod nim nie są już anonimowe stąd przewaga forum nad fb. Ogólnie wiem że tu też można utworzyć prywatną grupę żeby osoby niepowiązane nie mogły czytać 😉
 
reklama
Do góry